kaires_puses_index
 
 
  
  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

Globėjų dienos proga – kasmetinė šventė „Meilė kuria šeimą“

„Niekada nevėlu turėti laimingą vaikystę.“
Tom Robbins

Jau ketvirti metai iš eilės Vilniaus rajono šeimos ir vaiko krizių centre įvyko įspūdinga šventė „Meilė kuria šeimą“. Šventė skirta įtėviams, globėjams, vaikams bei visiems tiems kurie neabejingi be tėvų globos likusių vaikų likimui.


Nuo 2017 metų pirmąjį liepos sekmadienį Lietuvoje minima Globėjų diena. Šiemet Lietuvos mastu globėjams padėkoti buvo skirta visa savaitė ir mūsų įstaiga prisidėjo prie šios iniciatyvos. Šią savaitę turėjome puikius renginius skirtus globėjams bei jų šeimose augantiems vaikams. Vyko paskaita globėjams, kartu keliavome į Anykščius, vaikai dalyvavo piešinių konkurse, o visos savaitės apibendrinimą (kulminaciją) turėjome liepos 3 d.

Tarp garbingų svečių buvo Vilniaus rajono savivaldybės tarybos narė Gražina Tamašauskienė, Vilniaus rajono savivaldybės administracijos Socialinių paslaugų šeimai ir vaikui skyriaus vedėja Kristina Malinovska, Socialinių paslaugų šeimai ir vaikui skyriaus vyr. specialistės Silva Lukoševičienė bei Ivona Stasilovič, o taip pat Šumsko daugiafunkcinio kultūros centro direktorė Kristina Naimovič ir Kalvelių kultūros centro direktorė Vilija Novicka.

Kaip ir kasmet dalyviai turiningai ir šauniai praleido laiką. Šventės metu vyko susitikimai su specialistais, diskusijos bei edukaciniai užsiėmimai vaikams.  Mažiausiųjų laukė pripučiamas batutas, cukraus vata, sportiniai užsiėmimai bei žaidimai gryname ore. Scenoje pasirodė mūsų draugai iš Šumsko daugiafunkcinio centro, kurie nudžiugino puikiais muzikos kūriniais.

Po iškilmingos šventinės dalies dalyvių laukė skanioji ir sočioji dalis, o vaikai patraukė pramogų link!

Norime širdingai padėkoti šios šventės rėmėjams – Vilniaus rajono savivaldybei bei Lietuvos lenkų sąjungai, be kurių nebūtų šios nuostabios ir taip vaikams patikusios šventės.

Mieli globėjai, įtėviai tariame didelį AČIŪ už dėmesingumą, malonų bendravimą, rūpestingumą, nuoširdumą, paprastumą, už Jūsų tikras ir šiltas šypsenas.


 Vilniaus rajono šeimos ir vaiko krizių centras

Shadow up