kaires_puses_index
 
 
  
  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

„Kitokie – nereiškia prastesni“ – Tarptautinės neįgaliųjų žmonių dienos minėjimas Juodšiliuose

Šiandien Vilniaus rajone Juodšilių seniūnijos bendruomenės socialinių paslaugų centre minima Tarptautinė neįgaliųjų žmonių diena, kurią visas pasaulis mini nuo 1992 metų.


Į jaukų, Juodšilių seniūnijos bendruomenės socialinių paslaugų centro organizuotą renginį atvyko Vilniaus rajono savivaldybės mero patarėja Danutė Jancevič, Parudaminio Kristaus Atsimainymo parapijos klebonas kun. Miroslav Balcevič, Vilniaus rajono savivaldybės centrinės bibliotekos, Vilniaus visuomenės sveikatos biuro, Vilniaus technologijų, verslo ir žemės ūkio mokyklos atstovai, centro draugai iš kitų Vilniaus rajono socialinių įstaigų bei tėvai, savanoriai ir kiti svečiai.

Šios bendros popietės vedančiąja buvo viena aktyviausių socialinių paslaugų centro lankytoja, kuri su džiaugsmu susirinkusiems svečiams pristatinėjo scenoje pasirodančius draugus. Vilniaus rajono savivaldybės mero patarėja Danutė Jancevič neslėpė susižavėjimo centro lankytojų ir jų svečių pasirodymais.

„Džiugu, kad kasmet keičiasi visuomenės požiūris į negalią turinčius žmones. Linkiu Jums, mielieji, kad Jus supantis pasaulis visada būtų draugiškas ir artimas“, – įteikdama lauktuvių linkėjo mero patarėja.

Vilniaus rajono savivaldybė ir toliau kuo įmanydama stengsis teikti visą reikalingą pagalbą negalią turintiems asmenims ir jų šeimoms.  

Shadow up