kaires_puses_index
 
 
  
  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

Baltijos kelio 30-mečio minėjimo renginys Vilniaus rajone

Rugpjūčio 23-osios dienos vakare, 17.00 val., prie Baltijos kelio paminklo gausiai susirinko kultūros įstaigų, seniūnijų ir švietimo įstaigų atstovai, mokiniai bei aplinkinių kaimų ir miestelių gyventojai – iškilmingai paminėti jubiliejinio Baltijos kelio 30-tąsias metines. Minėjime kartu dalyvavo Vilniaus rajono savivaldybės merė Marija Rekst, Vilniaus rajono Tarybos nariai, Lietuvos Respublikos Švietimo, mokslo ir sporto ministras Algirdas Monkevičius, Savivaldybės administracijos atstovai.


Merė Marija Rekst kreipdamasi į susirinkusius pasidžiaugė, kad savivaldybės kvietimas kartu minėti Baltijos kelio jubiliejų buvo taip geranoriškai priimtas ir į šį svarbų renginį atvyko labai daug jaunimo, moksleivių. Rajono vadovė pažymėjo: „Džiaugiuosi, kad šiandien mums gera gyventi laisvoje šalyje, kurioje taikiai sugyvena visų tautybių žmonės.“

Renginio metu, Rudaminos daugiafunkcinio kultūros centro, Zujūnų skyriaus, Folkloro ansamblio „Verdenė“ vadovė Rasa Kauzonaitė pristatė Baltijos kelio istoriją ir jo svarbą Lietuvos nepriklausomybės atgavimo kelyje, o kolektyvas „Verdenė“ papuošė renginį savo dainomis. Minėjimo metu, taip pat netruko nuoširdžių sveikinimų, prisiminimų ir nuoširdžių žodžių kuriais dalinosi visi atvykusieji.


 

18.00 val. visi susirinkę prie Baltijos kelio paminklo susikibo rankomis į gyvąją grandinę, simbolizuojančią laisvę, vienybę ir brolybę. Gyvoji grandinė siekė net apie 700 metrų.

Po gyvosios grandinės visi taip pat buvo pakviesti į koncertą ir pasibūti prie simbolinio laužo.

 


Nuotr. Rudaminos daugiafunkcinis kultūros centras

Shadow up