kaires_puses_index
 
 
  
  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

Kviečiame teikti kandidatūras Laisvės premijai gauti

Laisvės premijų komisija kviečia visuomenines organizacijas ir asociacijas, kūrybines sąjungas, bendruomenes, akademinę bendruomenę, valstybės ir savivaldybių institucijas, visus Lietuvos Respublikos piliečius siūlyti pretendentus Laisvės premijai gauti.


Pretendentais gali būti Lietuvos Respublikos ir užsienio valstybių fiziniai, viešieji ir privatūs juridiniai asmenys, nusipelnę laisvei, demokratijai ir žmogaus teisėms. Premija siekiama įvertinti asmenų ir organizacijų laimėjimus ir indėlį ginant žmogaus teises, plėtojant demokratiją, skatinant tarpvalstybinį bendradarbiavimą kovojant už Rytų ir Vidurio Europos tautų laisvą apsisprendimą ir suverenitetą.

Laisvės premijų komisija iki lapkričio 23 d. pateiks Seimui išvadas apie pretendentą Laisvės premijai gauti. Premija bus įteikta Laisvės gynėjų dieną – Sausio 13-ąją.

Daugiau informacijos: http://laisvespremija.lrs.lt

Siūlant pretendentus, būtina pateikti šiuos dokumentus:

1) dviejų pretendentą siūlančių pareiškėjų rekomendacijas;

2) pretendento veiklos ginant žmogaus teises, plėtojant demokratiją ar skatinant tarpvalstybinį bendradarbiavimą kovojant už Rytų ir Vidurio Europos tautų laisvą apsisprendimą ir suverenitetą aprašymą;

3) papildomai galima pateikti ir kitą medžiagą, atskleidžiančią pretendento darbų reikšmę ir išskirtinumą.

Reikalingus pretendentų, 2014 m. Laisvės premijai gauti, dokumentus iki spalio 30 d. pateikti Vilniaus rajono savivaldybės administracijos Užsienio ryšių ir informacijos skyriui el. paštu janina.purpurovic@vrsa.lt arba asmeniškai adresu: Rinktinės g. 50, 322 kab.

Shadow up