kaires_puses_index
 
 
  
  

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

Antrojo naujos Vilniaus rajono savivaldybės tarybos kadencijos posėdžio aktualijos

Šiandien, gegužės 3 d., Vilnius rajono savivaldybėje vyko naujos 2019-2023 m. kadencijos antrasis Tarybos posėdis, kuriame patvirtintas Savivaldybės administracijos direktorius ir jo pavaduotojai bei sudaryti komitetai.


Tarybos posėdžio pradžioje slaptas balsavimas lėmė, kad Vilniaus rajono savivaldybės administracijos direktoriaus pareigas ir toliau eis Liucina Kotlovska. Džiaugdamasi eilinį kartą išreikštu pasitikėjimu, direktorė L. Kotlovska padėkojo visiems Tarybos nariams ir patikino, kad ir toliau kartu su Taryba ir visa administracija dirbs Vilniaus rajono gyventojų labui. „Galvosime ir toliau apie visus aktualius klausimus ir tikiu, kad eisime ne koja kojon su problemomis, o jas aplenksime“, – puikiai nusiteikusi tęsti pradėtus ir naujus darbus tarė direktorė.

Administracijos valdžios komandą taip pat sudarys kompetentingi ir darbo specifikoje daug patirties bei žinių įgiję administracijos direktoriaus pavaduotojai: Albert Narvoiš ir Beata Maliušickaja.

Savo kalboje, naujai perrinkta Savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotoja Beata Maliušickaja kreipdamasi į visus susirinkusius pabrėžė bendro darbo svarbą: „Ačiū Jums už pasitikėjimą. Aš per savo gyvenimą padariau vieną išvadą – pagrindas yra žmonės ir su tokiu kolektyvu, koks pas mus yra, galima daug ką pasiekti. Ačiū Jums dar kartą už palaikymą“, – dėkodama tarė B. Maliušickaja.

Prie padėkos bei sveikinimo žodžių prisidėjo ir Savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas Albert Narvoiš: „Manau, kad naujoje kadencijoje mums visiems reikia išmokti konstruktyvaus bendradarbiavimo, kad visi darbai judėtų tik į priekį. Darbo yra daug, iššūkiai yra nemaži ir tam, kad galėtume tęsti pradėtus darbus reikia konstruktyvaus bendravimo ir geranoriškumo. <...> Linkiu visiems savo darbuose remtis tokiomis vertybėmis kaip tiesa, sąžiningumas ir tada viskas judės į priekį“, – savo kalboje tarė direktoriaus pavaduotojas ir atskirus padėkos žodžius skyrė seniūnijų seniūnams už glaudų bendradarbiavimą, kuris yra labai svarbus sprendžiant vietos bendruomenių klausimus.

Naujai išrinktą Savivaldybės administracijos direktorę ir direktoriaus pavaduotojus atvyko pasveikinti seniūnai, kurie palinkėjo stiprios sveikatos, ištvermės, pradėtų darbų tęstinumo ir visada būti žingsniu priekyje. 

Pagal svarstomų klausimų darbotvarkę taip pat patvirtinti Vilniaus rajono savivaldybės tarybos komitetai bei komitetų komandos, kurios kartu dirbs ateinančius ketverius metus. Taryba patvirtino Teisėtvarkos ir savivaldos plėtros, Ekonomikos ir finansų, Kaimo, vietinio ūkio ir teritorijos planavimo, Sveikatos ir socialinių reikalų, Švietimo, kultūros, sporto ir jaunimo reikalų bei Kontrolės komitetų narius.

Daugiau apie komitetus ir juose dirbančius Tarybos narius čia.  


 

 

Shadow up