kaires_puses_index
 
 
  
  

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

Švenčių proga Merė aplankė socialinių paslaugų įstaigas

Tęsiant kalėdinių susitikimų tradicijas, Vilniaus rajono savivaldybės merė Marija Rekst gruodžio 29-osios popietę praleido su Juodšilių seniūnijos bendruomenės socialinių paslaugų centro ir Nemenčinės neįgaliųjų dienos užimtumo centro globotiniais.


Juodšiliuose Merę ir Socialinės rūpybos skyriaus vedėją Ireną Ingelevič pasitiko socialinių paslaugų centro direktorė Renata Adamovič bei šventiškai nusiteikę Centro lankytojai. Sukalbėjus bendrą maldą, prie puodelio arbatos, susirinkusieji šnekučiavosi, dalijosi kalėdaičiais ir nuoširdžiais linkėjimais. Kartu su Centro ansambliais „Nostalgija“ ir „Auksinis ruduo“ bei jaunimo grupe „Ekstra Junior“ giedojo kalėdines giesmes. Merė nepraleido progos aplankyti visų Centro gyventojų ir įteikti jiems saldžių lauktuvių.

Atsisveikinusi iki susitikimo 2017-aisiais, Savivaldybės vadovė išskubėjo į Nemenčinės neįgaliųjų dienos užimtumo centrą, kur vyko kalėdinis renginys. Su šventiniais linkėjimais į Centrą taip pat atvyko Lietuvos lenkų rinkimų akcijos – krikščioniškų šeimų sąjungos Seimo frakcijos seniūnė Rita Tamašunienė, Seimo narys Česlav Olševski. Bendrai maldai kvietė bei susirinkusiuosius laimino atvykę dvasininkai: Nemenčinės parapijos klebonas kun. Arūnas Kesilis, Paberžės Švč. Jėzaus Širdies parapijos klebonas kun. Marek Gladki, Šv. Teresės parapijos vikaras kun. Nerijus Grigaliūnas ir Šv. apaštalų Petro ir Povilo parapijos vikaras kun. Andžej Bylinski.

Talentingi Centro lankytojai paruošė prasmingą ir gražų vaidinimą „Keturios žvakės“ apie tai, kaip nepritrūkti ramybės, tikėjimo, meilės ir vilties. Skambėjo kalėdinės giesmės, padėkos žodžiai ir sveikatos, dvasios stiprybės ir ramybės linkėjimai.

Bendrystė, supratimas ir buvimas kartu yra vertingiausia dovana. „Šventinis laikotarpis – tai dar viena proga atsigręžti į tuos, kuriems labiausiai reikia mūsų pagalbos ir dėmesio, padrąsinti, padovanoti šypseną veide“, - teigė merė Marija Rekst, dažnai apsilankanti socialinių paslaugų įstaigose, kur su kiekvienu pasidalina savo dėmesiu, atjauta ir širdies šiluma.

Vilniaus rajono savivaldybė yra viena iš nedaugelio, daug dėmesio skirianti socialinių paslaugų sričiai. Savivaldybė siekia užtikrinti socialinę pagalbą neįgaliems, senyviems bei socialinę atskirtį patiriantiems Vilniaus rajono gyventojams ir deda didžiules pastangas tam, kad padėtų šioms socialinėms grupėms integruotis į visuomenę bei pagerintų jų buities ir užimtumo sąlygas.

Nuotr. Juodšilių seniūnijos bendruomenės socialinių paslaugų centro ir Teresos Vorobej

Shadow up