kaires_puses_index
 
 
  
  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

Besikeičianti Zujūnų seniūnija

Pasinaudojant Vietos bendruomenės taryboms skirtomis lėšomis ir dalį lėšų skyrus Zujūnų seniūnijai, Zujūnų vietos bendruomenės taryba kartu su Zujūnų seniūnija įgyvendino kelis projektus. Zujūnų vidurinės mokyklos teritorijoje buvo įrengta vaikų žaidimo aikštelę. Mokyklos teritorija yra viena iš nedaugelių gyventojų susibūrimo vietų, kurioje trūko pramogų infrastruktūros mažiems vaikams. Šiuo metu įrengta vaikų žaidimų aikštelė džiugina įvairaus amžiaus vaikus ir jų tėvelius.


Iki šiol Šilėnų kaimo kapinėse nebuvo vandens telkinio gėlėms palaistyti, todėl buvo nuspręsta įrengti šachtinį vandens šulinį. Įrengtas šulinis pasitarnavo ne tik Šilėnų kaimo gyventojams, bet ir šiose kapinėse palaidotų asmenų giminaičiams, kurie nuo šiol gali palaistyti gėles, išplauti paminklus, nusiprausti rankas. Ateityje prie įrengto šulinio planuojama įrengti suoliukus.

Gudelių ir Antežerių kaimuose buvo įrengtos 4 skelbimo lentos. Ši galimybė sužinoti naujausią gyventojams rūpimą informaciją buvo aktuali visų pirma Gudelių kaime, kuris nuo Zujūnų seniūnijos administracinio pastato yra nutolęs net apie 6 km.

 

Nurodytiems darbams atlikti buvo panaudota šiek tiek daugiau nei 11 000 litų.

Shadow up