kaires_puses_index
 
 
  
  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

Edvin Tomaševič – Latvijos taurės biatlono varžybų bronzos medalio laimėtojas

        Š.m. sausio 21 d. Latvijos Madonos biatlono centre biatlonininkai varžėsi dėl Latvijos taurės. Dėl to, kad Lietuvoje nebuvo pakankamai sniego ir buvo atšauktos kelios varžybos, beveik visi biatlono mėgėjai iš Lietuvos suvažiavo į Latviją pakovoti dėl Latvijos taurės. Į varžybas taip pat atvyko Vilniaus rajono savivaldybės sporto mokyklos atstovai Edvin Tomaševič, Adam Mikelevič ir Edvin Mikelevič. Dėl sveikatos problemų varžybose negalėjo dalyvauti dar viena Vilniaus rajono savivaldybės sporto mokyklos atstovė Karolina Banel, o geriausias Vilniaus r. biatlonininkas Karol Dombrovki tuo metu Italijos mieste Antholz – Anterselva startavo Pasaulio taurės etapo varžybose.

          Madonoje biatlonininkai varžėsi sprinto rungtyje su dviem ugnies linijomis, kur už kiekvieną netaiklų šūvį sportininkas turėjo įveikti 150 metrų baudos ratą. Iš Vilniaus rajono biatlonininkų geriausiai pasirodė Edvin Tomaševič 7,5 km sprinto distancijoje vaikinų, gim. 1993-1994 m. amžiaus grupėje. Pirmame šaudyme Edvin Tomaševič buvo visiškai taiklus ir į antrą ratą išvažiavo būdamas lyderis su 5 sek. persvara prieš Žans Andrejevs iš Latvijos. Antroje ugnies linijoje E. Tomaševič 2 kartus nepataikė į taikinius. Įveikęs du baudos ratus Edvin buvo 3 pozicijoje ir išsaugojo ją iki pat finišo. Biatlonininkas Edvin Tomaševič laimėjo trečiąją vietą, į priekį praleisdamas du latvius.

          Persekiojimo rungtyje tarp vaikinų, gimusių 1995-1996 m., gerai startavo Adam Mikelevič, užimdamas 5 vietą. Pirmame šaudyme Adam Mikelevič 2 kartus nepataikė į taikinius ir buvo šeštas. Po antro taiklaus šaudymo Adam pakilo į ketvirtą vietą, tačiau trečiame šaudyme jis suklydo 3 kartus, todėl turėjo papildomai įveikti 450 metrų. Įveikęs baudos ratus, Adam finišavo penktas. Edvin Mikelevič toje pačioje rungtyje 8 kartus klydo šaudydamas ir finiše buvo 13-tas.

          Sausio 25 dieną Edvin Tomaševič ir Karolina Banel, lydimi trenerio Jurij Levko vyks į Brezno-Osrblie (Slovakija) dalyvauti Europos čempionate. Čempionate taip pat dalyvaus Karol Dombrovski.

          Sveikiname mūsų biatlonininkus su gerais startais ir linkime taiklių šūvių Europos čempionate.

Vilniaus rajono savivaldybės sporto mokyklos direktorius Marijan Kačanovski

 

 

Shadow up