kaires_puses_index
 
 
  
  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

Eglutės įžiebimo šventė Rudaminoje

Rudamina ruošiasi šventėms. Sekmadienį, gruodžio 9 dieną, Rudaminos daugiafunkciniame kultūros centre vyko renginys, kuriuo metu buvo įžiebta eglutė.


Į šventę atvyko daug vaikų, kuriuos lydėjo jų tėvai bei seneliai. Vaikų laukė įvairios atrakcijos ir žaidimai. Jie kartu su animatoriais ir kūrė ilgą traukinį, vaizdavo vandenyne plaukiojančius ryklius, pingvinus, susipažino su beždžionėmis, skambant linksmai muzikai šoko, atkartodami animatorių judesius. Taip pat buvo Kalėdų senelis su pilnu maišu dovanų. Pasiilgę vaikai skubėjo jį pasveikinti ir apkabinti. Jie gavo nuo Kalėdų senelio įvairias dovanas.

Po to šventė vyko lauke. Ten visų laukė eglutė. Graži, žalia, kvepianti, papuošta spalvingomis lemputėmis ir žaislais. Ji yra nepakeičiama šventinio meto pranašautoja, įveda mus į magišką nuotaiką, pripildyta meilės ir gimtųjų namų šilumos. Į šventę atvykę vaikai, jų tėvai bei svečiai iškilmingai įžiebė Kalėdų eglutę.

Šventėje Rudaminoje dalyvavo garbingi svečiai. Iš tolimo Košalino (Lenkija) atkeliavo Lenkijos elektrikų draugijos Košalino skyriaus atstovai. Tarp jų: Zenon Lenkevič – skyriaus pirmininkas, Bronislav Olenkovič bei Ignacy Chšanovski – firmos „Energo-bud“ vadovas. Ignacy Chšanovski pasveikino visus artėjančių Šv. Kalėdų bei Naujųjų metų proga ir palinkėjo visiems sėkmės ir klestėjimo. Renginyje taip pat dalyvavo Rudaminos seniūnijos seniūnas Juzef Šatkevič. „Eglutės įžiebimu pradedame pasiruošimo Šv. Kalėdoms laikotarpį. Prieš pat Naujuosius dar turime laiko pagalvoti apie šiuos metus. Tai proga, kai galima padėkoti arba atsiprašyti savo artimųjų bei draugų“ – sakė seniūnas. Vaikams jis palinkėjo turtingo Kalėdų senelio, daug dovanų, o jų tėvams ir seneliams linkėjo, kad Šv. Kūdikėlis Jėzus atneštų visiems sveikatą ir laimę.                                                                                                   


Andžej Aškelovič
Nuotraukos: Aliona Vengrovska

Shadow up