kaires_puses_index
 
 
  
  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

Minint Europos dieną kviečiame dalyvauti žinių apie Europos Sąjungą konkurse „Europos egzaminas”

Moksleiviai, studentai, organizacijų nariai ir visi norintys kviečiami išbandyti savo jėgas atsakant į įvairius klausimus apie Europos Sąjungą. Konkurso dalyviai galės pasitikrinti savo žinias apie Europos Sąjungos istoriją, institucijas, kultūrą, geografiją, kalbas ir kt. jau dešimtą kartą vyksiančiame „Europos egzamine”.


Gegužės 9 d. „Europos egzaminas“ vyks mokyklose jūsų pasirinktu laiku (raštu arba internetu), organizacijose (internetu), o individualūs dalyviai egzaminą galės laikyti internetu. Gegužės 20 d. vyks antrasis „Europos egzamino“ etapas internetu, į kurį pateks po geriausią dalyvį iš kiekvienos mokyklos, organizacijos ir geriausiai egzaminą išsprendę individualūs dalyviai. „Europos egzamino“ finalas „Europos namuose“ Vilniuje vyks gegužės 24 d. 

Ir dar! Organizacijas, užsiregistravusias „Europos egzamine”, iki balandžio 8 d. kviečiame dalyvauti konkurse „Pokalbis apie Europą su svečiu“ Į jūsų organizaciją galėtų atvykti: Ainius Lašas (KTU Socialinių, humanitarinių mokslų ir menų fakulteto dekanas), Arnoldas Pranckevičius (Europos Komisijos atstovybės Lietuvoje vadovas), Kirilas Glušajevas (režisierius, teatro „Kitas kampas" aktorius, buvęs „Erasmus” programos dalyvis) ar kiti sąraše nurodyti žmonės.

Kokie prizai laukia „Europos egzamino“ finalo nugalėtojų ir prizininkų?

  • Kelionė į Europos Sąjungas institucijas Briuselyje
  • Lux Express kelionių bilietai į Rygą/Taliną/Varšuvą
  • Kvietimai į festivalį „LOGIN 2019“
  • Paspirtukas iš „CITY BIRDS“ (masiškiausiai dalyvavusiai organizacijai)
  • Daugkartiniai #EUandME kavos puodeliai

Pokalbis apie Europą su svečiu

Ruoštis „Europos egzaminui“ gali būti smagu ir įdomu, tačiau tai gali tapti įsimintinu įvykiu, jei jums į pagalbą atskubės svečias. Konkurse laimėti pokalbį su svečiu dalyvauti gali  „Europos egzaminą“ rengiančios mokyklos ar organizacijos. Registracija vyksta iki balandžio 8 d. Plačiau apie konkursą.

Registracija norintiems organizuoti „Europos egzaminą“

Mokytojams (mokykloms)

Organizacijoms

Individualiems dalyviams iš anksto registruotis nereikia

Pagalba organizatoriams

Kaip suorganizuoti „Europos egzaminą“ mokykloje?

Kaip suorganizuoti „Europos egzaminą” savo organizacijoje?

„Europos egzaminą“ organizuoja Europos Komisijos atstovybė Lietuvoje. Projekto partneriai: LR Švietimo, mokslo ir sporto ministerija, LOGIN, Lux Express ir Citybirds. Informacinis partneris – Lietuvos radijas ir televizija.

Kontaktai: Aneta Stankevičienė, aneta.stankeviciene@ec.europa.eu, 8 5 2499941


Organizatorių informacija

Shadow up