kaires_puses_index
 
 
  
  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

Klaipėdos universitetas kviečia studijuoti

Klaipėdos universitetas atsižvelgdamas į didelį profesionalių kultūros, meno,

laisvalaikio ir pramogų verslo srities specialistų poreikį kviečia

studijuoti REŽISŪROS (renginių) specialybę.


 

Šiomis šiuolaikiškomis studijomis siekiama parengti aukščiausios kvalifikacijos menininkus – kultūros ir meno vadybininkus, kurie gebėtų kūrybiškai suderinti renginio režisūros ir dramaturgijos, teatro režisūros ir vaidybos, scenos kalbos ir judesio, kultūros vadybos ir projektų rengimo įgūdžius reikalingus sėkmingai dirbti įvairiose šiuolaikinio meno, kultūros ir kūrybinių industrijų srityse. 

Baigę šią šiuolaikišką, populiarią studijų programą ir įgiję teatro bakalauro kvalifikaciją galėsite dirbti teatro ir renginių režisieriais, pramoginių, kamerinių bei masinių renginių organizatoriais, vedėjais ir vadybininkais, teatro srities konsultantais, pramogų verslo organizatoriais, kultūros ir pramogų parkų, centrų, meno grupių, arenų kultūros vadybininkais, jaunimo organizacijų vadovais, projektų vadovais, televizijos pramoginių  laidų prodiuseriais, režisieriais ir vedėjais,  patys gebėsite kurti, steigti ir administruoti kultūros, meno ir pramogų šou verslo organizacijas, teatrinio meno kolektyvus, rengti ir įgyvendinti projektus, kurti ir prodiusuoti šiuolaikinių medijų ir pramogų verslą. 

Studijuodami šią programą mokysitės: scenos kalbos, teatro ir renginių režisūros, vedimo ir scenarijų kūrimo pagrindų, vaidybos, judesio, šiuolaikinių medijų meno, projektų rengimo ir valdymo, kultūros ir meno organizacijų kūrimo ir administravimo, kultūrinio darbo organizavimo,  rinkodaros, reklamos, viešųjų ryšių kompanijų kūrimo pagrindų ir t.t. Baigę šią bakalauro programą toliau žinias galėsite gilinti bet kurioje vadybos, menų, pedagogikos ar socialinių mokslų magistro programoje visuose šalies universitetuose. 

Jeigu turite klausimų, ar norite platesnės informacijos Jūs visada galite kreiptis į Klaipėdos universiteto menų fakulteto režisūros katedros dėstytojus telefonu 8 46 398740 arba el.p. rk.mf@ku.lt


Shadow up