kaires_puses_index
 
 
  
  

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

Vaikų dienos minėjimas Nemenčinėje pilnas nepamirštamų netikėtumų

Koncertas ir žaidimai, dresuotų šunų pasirodymai, jodinėjimas, pasivažinėjimai keturračiais ir daugybė kitų pramogų Nemenčinėje Tarptautinę vaikų gynimo dieną švenčiantiems vaikams suteikė nepamirštamų įspūdžių.


Birželio 2-ąją VšĮ Vaikų ir paauglių socialinis centras Nemenčinėje devintą kartą mažiesiems pramogų mylėtojams organizavo grandiozinį renginį, kuriame kasmet dalyvauja ne tik Centro lankytojai, bet ir visi Nemenčinės bei aplinkinių kaimų vaikai.

Šventės metu vaikams tikrai nepritrūko ledų, saldumynų, žaidimų ir pramogų. Visi norintys galėjo nusispalvinti veidus, leisti muilo burbulus, stebėti dresuotų keturkojų pasirodymus, pajodinėti žirgais ir poniais bei pasivažinėti keturračiais.

Šventišką renginio nuotaiką kūrė scenoje pasirodę vietinių darželių vaikai, muzikos mokyklos Yamaha auklėtiniai, Nemenčinės Gedimino gimnazijos mokiniai, Šokio akademijos jaunieji talentai, Vaikų ir paauglių socialinio centro lankytojai. Scenoje taip pat pasirodė svečiai iš Sužionių ir Vilniaus miesto – grupė „Lady Rock“ bei Vaikų ir jaunimo klubas Žirmūnuose.   

Pasveikinti susirinkusius vaikus atvyko Vilniaus rajono savivaldybės vicemeras Robert Komarovski. Savo ir Savivaldybės merės Marijos Rekst vardu vicemeras, linkėdamas vaikams visuomet jausti šeimos šilumą ir kitų širdies gerumą, Centro direktorei Jurgitai Pukienei įteikė vaikams skirtus bilietus į kiną. Prie šiltų ir nuoširdžių sveikinimų prisidėjo ir Vilniaus rajono savivaldybės administracijos Vaikų teisių apsaugos skyriaus specialistės. Svečiai kartu su mažaisiais Centro lankytojais bei Centro direktore į dangų paleido balandžius trokšdami, kad visi vaikai galėtų augti mylinčiose šeimose.


Parengta pagal Teresos Vorobej tekstą (L24.lt)
Nuotr. Teresa Vorobej

 

Shadow up