kaires_puses_index
 
 
  
  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

Nauja vaikų žaidimo aikštelė – didesnė galimybė vaikų ugdymui ir laisvalaikiui

Vasarą vaikai daug laiko praleidžia lauke, jiems patinka bėgioti, šokinėti, žaisti kieme. Bėgiodami, šokinėdami, supdamiesi ir laipiodami jie lavina judesius, koordinaciją, stiprina kūno raumenis. Grynas oras bei lauko žaidimai yra būtini vaikų sveikatai ir gerovei.


Šių metų liepos mėnesį Vilniaus rajono savivaldybė atnaujino Avižienių vaikų lopšelio-darželio žaidimo aikštelę. Vaikai su nekantrumu laukė ir stebėjo, kas vyksta darželio teritorijoje, ką naujo nuveikė darbininkai, planavo, kaip žais, sportuos. Pasibaigus darbams, nauja žaidimo aikštelė džiaugiasi vaikai, tėveliai ir visa Avižienių vaikų lopšelio-darželio bendruomenė. Šiandien drąsiai galima teigti, kad mūsų įstaigos teritorijoje sudarytos saugios, ugdytinių poreikius atitinkančios erdvės žaidimams, sportui, poilsiui, pažintinei ir edukacinei veiklai. Daugiau laiko praleisime gryname ore, būsime sveikesni. Edukacinėje erdvėje jau vyksta įvairūs prevenciniai ir pažintiniai užsiėmimai.

Įstaigos direktorė Regina Olechnovič ir Avižienių vaikų lopšelio-darželio bendruomenė dėkoja Vilniaus rajono savivaldybei už atnaujintą vaikų žaidimo aikštelę ir sudarytas sąlygas vaikų ugdymui(si) ir laisvalaikiui.


Inf. ir nuotr. mokytoja metodininkė Jadvyga Grigienė

Shadow up