kaires_puses_index
 
 
  
  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

Keleivių dėmesiui! Pakoreguoti vietinio susisiekimo autobusų eismo tvarkaraščiai

Informuojame, kad nuo 2021 m. sausio 1 d. pasikeitė vietinio susisiekimo autobusų eismo tvarkaraščiai šiuose maršrutuose:


PABERŽĖS krypties maršruto Nr. 132 „Vilnius (Pramogų arena) – Paberžė“ darbo dieniomis nevažiuos autobusas 06:45 val. iš Vilniaus (Pramogų arena). Šis reisas bus vykdomas tik šeštadieniais ir sekmadieniais.

Maršruto Nr. 133 „Vilnius-Pociūnai- Adomaičiai“ autobusų reisai 07:20 val. ir 15:10 val. iš stotelės „Visalaukė“ darbo dienomis bus vykdomi iki stotelės „Paberžė“.

NEMENČINĖS krypties maršruto Nr. 160 „Nemenčinė – Sužionys, Rakšonys per Pailgę, Raudondvarį, Sapiegiškes, Danilavą“ autobusas 13:55 val. iš stotelės „Nemenčinė“ važiuos iki stotelės „Pailgė“. Iš stotelės „Pailgė“ autobusas važiuos 14:05 val.

Maršruto Nr. 171 „Vilnius ( Antakalnio transporto mazgas) – Nemenčinė“ darbo dienomis iš stotelės „Transporto mazgas“ autobuso reisas 13:50 val. nebus vykdomas. Autobusas, išvažiuodavęs iš stotelės „Nemenčinė“ 13:20 val., važiuos 13:40 val.

RUKAINIŲ krypties maršruto Nr. 200 „Vilnius – Keipūnai“ darbo dienomis bus vykdomas reisas 19:00 val. iš Vilniaus autobusų stoties.

Maršruto Nr. 210 „Vilnius (AS) - Medininkai per Rukainius“ autobuso reisas 19:00 val. iš Vilniaus autobusų stoties bus vykdomas tik šeštadieniais.

Gerbiami keleiviai, sumokėję už važiavimą, reikalaukite, kad vairuotojai išduotų bilietus pagal nustatytas kainas. Saugokite bilietą iki kelionės pabaigos – tai garantuoja žalos atlyginimą eismo nelaimės atveju.

Shadow up