kaires_puses_index
 
 
  
  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

Savivaldybėje su atsisveikinimo vizitu sulaukta ilgamečių partnerių iš Suvalkų

Šiandien, spalio 30 dieną Vilniaus rajono savivaldybėje lankėsi ilgamečiai Vilniaus rajono savivaldybės bendradarbiavimo partneriai iš Suvalkų valsčiaus (Lenkijos Respublika). Atvykęs su atsisveikinimo vizitu Suvalkų valsčiaus viršaitis Tadeuš Cholko (Tadeusz Chołko) kartu su administracijos atstovu Darjušu Saveljevu (Dariusz Saweliew) negailėjo Vilniaus rajono savivaldybės merei Marijai Rekst ir visai administracijai padėkos žodžių už nuoširdų bei glaudų bendradarbiavimą.


Vilniaus rajono savivaldybės atstovai – merė Marija Rekst, vicemerė Teresa Demeško ir savivaldybės administracijos direktorė Liucina Kotlovska kartu su atvykusiais svečiais pasidžiaugė pasiekimais ir bendrai įgyvendinamais projektais. Baigdamas daug metų trukusį vadovavimą Suvalkų valsčiuje, viršaitis Tadeuš Cholko (Tadeusz Chołko) padėkojo Vilniaus rajono savivaldybei už vystomą bendradarbiavimą ir išreiškė viltį, kad šis bendradarbiavimas ateityje tik stiprės.

Vilniaus rajono savivaldybė su Suvalkų valsčiumi bendradarbiauja nuo 2011 metų. Įstaigos glaudžiai bendradarbiauja švietimo, ekonomikos, kultūros ir sporto srityse.


Shadow up