kaires_puses_index
 
 
  
  

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

Dėl karantino uždaromos vaikų žaidimo aikštelės

Siekdami apsaugoti mūsų mažiausiųjų gyventojų sveikatą koronaviruso plitimo metu, Vilniaus rajono savivaldybė imasi griežtesnių priemonių ir laikinai uždaro visas Vilniaus rajone esančias vaikų žaidimo aikšteles.


Mokslininkų nustatyta, kad koronavirusas ore gali išsilaikyti kelias valandas, o ant kai kurių paviršių išgyventi ir iki trijų dienų. Buvimui lauke rinkitės tokias vietas, kuriose yra sąlygos išlaikyti saugų apie 2 metrų atstumą, pvz., nuosavas kiemas, sodas, miškas, didesnis parkas ir pan.

Paskelbus karantiną, tačiau nesumažėjus apsilankymų ir susibūrimų viešose erdvėse, nuo kovo 19 d. jau galioja sugriežtinti apribojimai besilankantiems parkuose, žaidimo aikštelėse ir kitose viešose erdvėse. Žmonės vaikščiodami turi būriuotis mažomis – ne didesnėmis nei penkių žmonių – grupelėmis. Parkuose ir kitose atvirose viešose erdvėse besilankantieji yra įpareigoti laikytis saugaus atstumo – ne mažiau kaip du metrai ir ne ilgiau kaip 15 minučių, vengti tiesioginio fizinio kontakto, laikytis tinkamos asmens higienos. Be to, primygtinai rekomenduojama viešose vietose dėvėti apsaugines veido kaukes, dengiančias nosį ir burną, o liečiant daiktus viešoje vietoje mūvėti vienkartines pirštines.

Būkite saugūs ir laikykitės visų nurodymų. Už karantino reikalavimų nesilaikymą gresia baudos, tiek administracinė, tiek baudžiamoji atsakomybė.

Koronaviruso karštoji linija – 1808.

Saugokime savo ir kitų sveikatą!

 

Asociatyvi nuotr. unsplash.com

Shadow up