kaires_puses_index
 
 
  
  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

Vaikai iš Vilniaus rajono pasveikino jūrą Palangoje

Paskutinį liepos šeštadienį septynių vaikų būrys iš Sudervės seniūnijos pasileido į įspūdžių kupiną kelionę link Baltijos jūros – Palangos miesto savivaldybės kvietimu dalyvavo projekte „Pasveikink jūrą Palangoje“, kur kartu su vaikais iš kitų Lietuvos savivaldybių pramogavo ir puikiai leido laiką.


Šią dieną keli šimtai 7-12 metų amžiaus vaikų iš mažas pajamas gaunančių Lietuvos šeimų ne tik pirmą kartą pamatė jūrą, bet ir dalyvavo specialiai jiems rengiamose pramogose bei kultūriniuose renginiuose. Vaikus linksmino animaciniai personažai, cirko artistai, klounai, muilo burbulai, balionai. Palangos gintaro muziejuje vaikai iš arti pažino gintaro grožį bei jo savybes. Netrūko ir skanių vaišių gamtoje. Žaisdami ir lenktyniaudami ant Palangos tilto, grožėjosi vasaros jūra ir puikiais vaizdais. Be abejo, smagiausia renginio dalis – maudynės Baltijos jūroje – paliko vaikams neišdildomų įspūdžių.

Vaikų saugumu nuolat rūpinosi pajūrio gelbėtojai, saugos tarnyba bei policijos pareigūnai. Mažuosius poilsiautojus iš Sudervės lydėjo seniūnijos specialistė darbui su soc. rizikos šeimomis Regina Pečiulienė. 

Shadow up