kaires_puses_index
 
 
  
  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

Zujūnuose praūžė bendruomenės šventė

Šeštadienį, š.m. sausio 11 dieną, Zujūnuose įvyko Trijų Karalių sutikimo šventė ir tuo pačiu iškilmingas Zujūnų bendruomenės namų atidarymas. Nuo 14 valandos žmonės būriavosi prie Zujūnų vidurinės mokyklos, kurios kieme per pusantrų metų buvo pastatytas naujas pastatas.

Atvykstančių laukė papuošta scena, lauko virtuvė, kurioje virė žirnių sriuba ir grikių košė, bėgimo rungtynės, šventinis koncertas ir daug kitų atrakcijų.


Atvyko garbingi svečiai – Europarlamentaras Valdemaras Tomaševskis, Lenkų rinkimų akcijos frakcijos pirmininkė LR seime Rita Tamašunienė, Vilniaus rajono savivaldybės vicemeras Česlavas Olševskis, Vilniaus rajono savivaldybės administracijos direktorė Liucina Kotlovska, LR Susisiekimo viceministras Vladislovas Kondratovičius, Kultūros, sporto ir turizmo skyriaus vedėjas Edmund Šot, VRVVG pirmininkė Violeta Jankauskienė, Zujūnų seniūnas Miroslav Gajevski, Zujūnų bendruomenės pirmininkė.


Sveikinimo žodį tardamas Valdemaras Tomaševskis džiaugėsi, kad Europos Sąjungos pinigai yra kryptingai investuojami, leidžia sukurti ilgalaikę naudą visuomenei.


Vilniaus rajono merės vardu susirinkusius pasveikino vicemeras Česlavas Olševskis, kuris pabrėžė, jog savivaldybė deda daug pastangų siekdama pagerinti gyventojų gyvenimo kokybę. Vicemeras neslėpė pasitenkinimo Vilniaus rajono savivaldybės administracijos darbuotojų darbu ir dėkojo už sėkmingai įgyvendinamus projektus. Baigdamas kalbą priminė susirinkusiems, jog 2014-ieji katalikų bažnyčioje paskelbti Šeimos metais, todėl linkėjo, kad žmonės ateitų į bendruomenės namus šeimomis. Liucina Kotlovska palinkėjo, kad šis pastatas niekada nestovėtų tuščias ir neštų daug naudos bei pasitenkinimo vietos gyventojams.


Renginio metu Vicemeras, Susisiekimo viceministras, VRVVG pirmininkė bei seniūnas perkirpo simbolinę raudoną juostelę. Kunigas Valdas šventindamas pastatą pažymėjo, jog tik žmonės gali suteikti pastatams prasmę ir linkėjo, kad čia niekada nepritrūktų nei šilumos nei prasmingos veiklos.


Pasibaigus oficialiai renginio daliai sekė linksmybės, vaišės ir sporto rungtynės. Koncertinė programa buvo itin spalvinga – nuo solinių pasirodymų iki ansamblių. Žiūrovus linksmino dainų kolektyvas „Verdenė“, kalėdines giesmes giedojo „Stella Spei“. Prie scenos, pritariant kaimo kapelai, gyventojai suko šokių ratelius. Savo paruoštą repertuarą atliko Zujūnų mokyklos mokiniai, tarp solistų puikiai pasirodė Kšištof Subatovič, gitaristas Viktoras Dulko.


Tuo pat metu lygiagrečiai vyko Zujūnų kroso rungtynės, kurias surengė Vilniaus rajono savivaldybės Sporto mokykla su direktoriumi Marijanu Kačanovskiu priešaky. Direktoriaus pavaduotojas Jurij Levko ne tik duodavo startą, bet ir komentavo rungtynių eigą.


Varžybose dalyvavo ne tik mažiausieji – 2007 gimimo metų ir vyresni vaikai, bet ir suaugę sportininkai. Keturiose amžiaus kategorijose rungtyniavę sportininkai buvo apdovanoti medaliais, diplomais, o pirmąsias vietas užėmusių laukė dar ir dovanos.


Organizatoriai pasirūpino ir jauniausiais svečiais – juos linksmino klounas ir kiškis. Vaikai piešė, vaidino, dalyvavo linksmosiose estafetėse, pūtė burbulus.

Sutemus susirinkusiųjų laukė dar vienas staigmena – fejerverkai. Organizatoriai ne tik pasirūpino turininga programa, puikia atmosfera ir turiningu laisvalaikiu.

 

Shadow up