kaires_puses_index
 
 
  
  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

Olimpinė diena 2021

Tradicija tęsiasi! Jau 32 metus iš eilės Lietuvos tautinis olimpinis komitetas ir Lietuvos olimpinis fondas rengs sporto šventę visai šeimai.


Renginio organizatoriai, prisitaikydami prie pandemijos sąlygų, šiemet vėl kiek pakeis įprastą šventės konceptą – ji pirmą kartą vyks ne vieną, o net šešias dienas.

Birželio 21-25 d. Vilniuje ir jo apylinkėse esančiose sporto bazėse visi norintys galės išbandyti įvairias sporto šakas, o šventę vainikuos finalinis renginys su Vido Bareikio koncertu birželio 26-ąją prie Baltojo tilto.

Kaip įprasta Olimpinės dienos renginiams – kiekvienas joje apsilankęs su galės ne tik išbandyti įvairias sportines veiklas, bet ir rinkti taškus, kuriuos šventės pabaigoje bus galima iškeisti į LTeam prizus ir suvenyrus.

Tarp jų – LTeam veido kaukės, kuprinėlės, akiniai nuo saulės, kaklaskarės, riešo treniruokliai, gertuvės bei Olimpinės dienos marškinėliai ir medaliai. Iš viso renginio dalyvių lauks net 15 tūkstančių prizų, tačiau kiekvieno iš jų skaičius – ribotas.

Verta pažymėti, kad prizų dalybos vyks tik finalinio renginio metu. Taip pat dėl saugumo ir patogumo popierinį Dalyvio pasą pakeis telefono programėlė „Omaps“. Vietoje įprastinio antspaudo atlikus užduotį dalyviams reikės nuskanuoti QR kodą ir uždirbti taškai iškart atsidurs programėlėje. Ją atsisiųsti galite spustelėję ČIA.

Paskutiniąją sporto šventės dieną įvyks ir tradiciniai bėgimai – vaikų 500 metrų ir lietuviškos olimpinės mylios (1988 metrai) bei 5 ir 10 km varžybos.

Pirmosios dvi distancijos bus tradicinio Dalyvio paso dalis – už įveiktą trasą šventės dalyviai gaus atitinkamą skaičių taškų. Šie bėgimai bus nemokami, o 5 ir 10 km varžybų starto mokestis iki birželio 20 d. 23:59 val. sieks atitinkamai 5 ir 7 eurus. Vėliau registracijos kaina didės.

Visi finišo liniją kirtę bėgimų dalyviai bus apdovanoti specialiais Olimpinės dienos medaliais, o pirmąsias tris vietas 5 ir 10 km distancijose užėmę vyrai ir moterys bus apdovanojami šventės trofėjais, piniginiais prizais ir rėmėjų įsteigtais prizais, tačiau nepretenduoja į amžiaus grupių apdoavanojimus.

Visą inforamciją apie bėgimus, dovanas laimėtojams, taisykes ir mokesčius bei registracijos anketą rasite čia: www.lteam.registracijos.lt.

Taip pat dalyvių laukia ir orientavimosi sporto varžybos „LTeam Rogaining 2021“. Jų registracijos anketą galima rasti čia: https://rogaining.lt/lteam-rogaining-2021

Birželio 21-25 d. programą ir sporto veiklų lokacijas rasite čia:https://www.ltok.lt/olimpine-diena/

 


Inf. Lietuvos tautinis olimpinis komitetas


 

Shadow up