kaires_puses_index
 
 
  
  

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

Gyventojai skatinami naudotis sukurtomis e-demokratijos priemonėmis

Jau beveik pusmetį Vilniaus rajono gyventojai gali naudotis pagal projektą „Elektroninės demokratijos sprendimų diegimas Vilniaus rajono savivaldybėje“ įdiegtais el. sprendimais: atnaujintu įstaigos tinklapiu, galimybe užprenumeruoti naujienas, gyvai internetu stebėti tarybos posėdžius, internetu užduoti klausimą ir gauti į jį atsakymą.


Skiltyje „E-demokratija“ gyventojai turi galimybę susipažinti su Tarybos posėdyje svarstytinais klausimai, prisiregistravę galės pateikti savo nuomonę ir komentarą.

Atnaujintas įstaigos tinklapis padalytas į tris rubrikas: „Gyventojui“, „Verslininkui“ ir „Turistui“, taip pat, siekiant palengvinti ir sutrumpinti informacijos paieškos laiką, jis yra papildomai suskirstytas į temines svetaines, pvz. „Švietimas“, „Kultūra ir sportas“, „Transportas“, „Aplinkos apsauga“ ir t.t. 

Diegiant elektroninės demokratijos sprendimus Vilniaus rajono savivaldybėje, buvo sudarytos sąlygos didinti viešojo sektoriaus efektyvumą panaudojant elektroninius sprendimus, paskatintas glaudesnis bendradarbiavimas tarp piliečių ir savivaldybės, sukurtos perspektyvos informacinei visuomenei augti.

Valdymas tapo skaidresnis, veiksmingesnis, didina vadybinę savivaldybės kompetenciją. Projektas prisidėjo prie savivaldybės veiklos modernizavimo.

--

Klausimai–atsakymai: pagrindinio tinklapio skiltis „Parašykite mums“ (dešinėje pusėje) ir teminių svetainių skiltyse „Klausimai-atsakymai“.

Naujienų prenumerata: pagrindinio tinklapio skiltis „Naujienų prenumerata“ (kairėje pusėje), teminių svetainių skiltyse „Naujienų prenumerata“.

Tarybos posėdžių darbotvarkes bei jų klausimus galima peržiūrėti adresu www.vrsa.lt → E-demokratija (kairėje pusėje) →Tarybos posėdžių darbotvarkės.

Tarybos posėdžių transliacijas ir įrašus galima stebėti adresu www.vrsa.lt → E-demokratija (kairėje pusėje) →Tarybos posėdžių transliacijos.

 

 

Shadow up