kaires_puses_index
 
 
  
  

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

Apribojamas VšĮ Vilniaus rajono centrinės poliklinikos paslaugų teikimas

Dėl paskelbto karantino šalyje, apribojamas VšĮ Vilniaus rajono centrinės poliklinikos paslaugų teikimas.


Atsižvelgiant į situaciją dėl koronaviruso plitimo, Vyriausybė neeiliniame posėdyje nutarė paskelbti karantiną visoje Lietuvos Respublikos teritorijoje. Karantino režimo trukmė – nuo kovo 16 d. 00 val. iki kovo 30 d. 24 val. 

Prašome Jūsų į polikliniką nevykti, jei Jums nėra reikalinga būtinoji pagalba.

Susisiekite su savo šeimos gydytoju, poliklinika telefonu 85 247 8232; 85 247 0001; 85 247 0027 dėl pagalbos teikimo, gydymo tęsimo, nedarbingumo pažymėjimų išdavimo. 

Sveikatos apsaugos ministerija (SAM), reaguodama į situaciją dėl koronaviruso (COVID-19) Europoje ir visame pasaulyje, tikslina atvejo apibrėžimą:

Nuo 2020-03-16 asmenys, grįžę iš bet kurios užsienio valstybės, o ne tik iš konkrečių, kaip iki šiol buvo, laikomi galimai užsikrėtusiais, jei jiems pasireiškia bent vienas ūmiai kvėpavimo takų infekcijai būdingas simptomas. Tai yra, jei staiga prasidėjo karščiavimas, kosulys ar apsunkintas kvėpavimas.

Jei per pastarąsias 14 dienų lankėtės bet kurioje užsienio valstybėje, 14 dienų nuo paskutinės buvimo minėtose šalyse dienos likite namuose ir stebėkite savo sveikatą. Jei atsiranda bent vienas ūmiai kvėpavimo takų infekcijai būdingas simptomas – staiga pradėjus karščiuoti, kosėti, prasidėjus dusuliui – pirmiausia būtina skambinti į Karštąją liniją trumpuoju telefono numeriu 1808.

Norint pateikti informaciją apie save, reikia kreiptis į NVSC šiais būdais:
tel. Nr. 8 5 2124098
el. paštu info@nvsc.lt
arba užpildant formą, kurią rasite čia 


Parengta pagal vrcp.lt informaciją

Shadow up