kaires_puses_index
 
 
  
  

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

Kvietimas teikti paraiškas Europos verslininkystės skatinimo apdovanojimų nacionalinėje atrankoje

Skelbiamas kvietimas teikti paraiškas dalyvauti 2018 metų Europos verslininkystės skatinimo apdovanojimų nacionalinėje atrankoje, kurioje būtų pristatytos bent dvejus metus įgyvendintos ar įgyvendinamos verslumą skatinančios iniciatyvos.


2018 m. Europos Komisija jau dvyliktą kartą vykdo atranką Europos verslininkystės skatinimo apdovanojimams, kuriais įvertinamos viešojo ir privačiojo sektorių partnerystės iniciatyvos, skatinančios verslumą, palankių verslo sąlygų kūrimo politiką ir galinčios įkvėpti būsimus verslininkus.

Konkurse gali dalyvauti nacionalinės, regioninės ir vietos valdžios institucijos bei kiti juridiniai asmenys, vykdantys viešojo ir privataus sektorių partnerystės iniciatyvas tarp valdžios įstaigų ir verslo, mokslo programų ir verslo organizacijų. Paraišką galima teikti vienai iš šių nominacijų:

  • Verslumo dvasios skatinimas;
  • Investicijos į verslumo įgūdžius;
  • Verslo aplinkos gerinimas;
  • Verslo tarptautinės plėtros skatinimas;
  • „Žaliųjų“ rinkų plėtros ir išteklių panaudojimo efektyvumo skatinimas;
  • Atsakingas verslas.

Du nacionalinę atranką laimėję projektai iš skirtingų nominacijų bus pristatyti antrajam etapui – Europos Komisijos vertinimui. Nacionalinę atranką laimėjusių organizacijų atstovai taip pat bus pakviesti dalyvauti „Mažų ir vidutinių įmonių asamblėjoje“ ir Europos verslininkystės skatinimo apdovanojimų įteikimo ceremonijoje, kuri vyks š. m. lapkričio 20 d. Grace (Austrija) (dalyviui bus padengiamos kelionės ir apgyvendinimo išlaidos).

Paraiškas galima teikti iki 2018 m. birželio 1 d., el. p. raminta.krulikauskiene@ukmin.lt. Atkreipiamas dėmesys, kad atrankai gali būti teikiamos ir paraiškos projektų, jau dalyvavusių nacionalinėje atrankoje ankstesniais metais, tačiau nelaimėjusių nacionalinės atrankos.

Dėl papildomos informacijos galima kreiptis į nacionalinį apdovanojimų koordinatorių, Lietuvos Respublikos Ūkio ministerijos Pramonės ir prekybos departamento Smulkiojo ir vidutinio verslo politikos skyriaus vedėją Ramintą Krulikauskienę (tel. (8 706) 64 617, el. paštas: raminta.krulikauskiene@ukmin.lt) arba Smulkiojo ir vidutinio verslo politikos skyriaus vyr. specialistę Indrę Andrijauskienę (tel. (8 706) 64 770, el. paštas: indre.andrijauskiene@ukmin.lt).

Europos verslininkystės skatinimo apdovanojimų nacionalinės atrankos paraiškos forma.

Europos verslininkystės skatinimo apdovanojimų nacionalinės atrankos praktinis vadovas.

Lietuvos Respublikos Ūkio ministerijos informacija

Shadow up