kaires_puses_index
 
 
  
  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

Vilniaus rajono socialinių paslaugų įstaigoms – verslininko parama

Verslininkas Devrim Kose iš Stambulo, Turkijos, Vilniuje gyvena daugiau nei 10 metų. Devrim vadovauja UAB „Marensa“, kuri užsiima įvairių produktų / prekių importo-eksporto ir platinimo verslu Lietuvoje. Taip pat Devrim Kose kartu su šeima vadovauja tarptautinei kompanijai Turkijoje, kuri eksportuoja mažmeninės / didmeninės prekybos prekes į Kiprą, Lietuvą, Latviją, Estiją, Baltarusija, Ukrainą bei kitas užsienio šalis.


Aukoti bei padėti kitiems žmonėms yra svarbi ir tuo pačiu natūrali socialinė tradicija Turkijoje. Devrim iš prigimties yra jautrios sielos žmogus, kuriam visada rūpi sunkumus išgyvenantys žmonės ir jų likimai, todėl jis ir jo kompanija su didžiule pagarba skiria paramą / pagalbą ne tik Lietuvos, bet ir kitų šalių organizacijoms bei žmonėms. Verslininkas bendradarbiauja su Vilniaus rajono savivaldybės administracijos Socialinių paslaugų šeimai ir vaikui skyriumi ir ne pirmą kartą dovanojo savo kompanijos parduodamus asmens higienos priemonių produktus. Parama buvo skirta Vilniaus rajono neįgaliųjų dienos centro lankytojams, skurdžiau gyvenančioms šeimoms, paaugliams augantiems vaikų globos namuose. Taip pat verslininkas su didžiuliu džiaugsmu pats asmeniškai aplankė ir parėmė Paberžės socialinės globos namus, kuriuose gyvena suaugę neįgalieji ir senyvo amžiaus asmenys.

Devrim myli Lietuvą, ją vadina antra gimtine, todėl atsakingai prisideda prie valstybės gerovės kūrimo. Verslininkas tiki, kad geri darbai, atlikti iš širdies, padeda ne tik paramos stokojančiam žmogui, bet daro geresniu kiekvieną, kuris geba dalintis. Kuo daugiau aplink laimingesnių ir gerumu tikinčių žmonių, tuo geriau ir šviesiau mums visiems.

Devrim dėkoja Vilniaus rajono savivaldybės administracijos Socialinių paslaugų skyriaus darbuotojams, kurie priima verslininko paramą ir sudaro galimybes ja dalintis su žmonėmis, stokojančiais pagalbos.

Vienas filosofas pasakė, kad pats brangiausias yra tas laikas, kurį mes skiriame gerų darbų darymui. Nuoširdžiai dėkojame mūsų rėmėjui už jo gerą širdį ir norą padėti kitiems.   

 

Socialinių paslaugų šeimai ir vaikui skyrius

Shadow up