kaires_puses_index
 
 
  
  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

Pasinaudojant ES parama rekonstruota dar viena Vilniaus rajono gatvė


Vilniaus rajono savivaldybės administracija praneša, kad yra baigiamas įgyvendinti „Vilniaus rajono Mickūnų sen., Galgių k., Centrinės g. rekonstrukcija“ projektas, finansuojamas pagal Ekonomikos augimo veiksmų programos 4 prioriteto „Esminė ekonominė infrastruktūra” priemonę „Savivaldos transporto infrastruktūros modernizavimas ir plėtra”.  Projekto tikslas – plėtoti regioninės reikšmės transporto infrastruktūrą, formuoti reikiamo pralaidumo ir patikimo susisiekimo infrastruktūros tinklą Vilniaus rajone.2012 metų spalio mėnesį buvo baigti vykdyti Vilniaus rajono Mickūnų seniūnijos Galgių kaimo Centrinės gatvės rekonstrukcijos darbai. Įgyvendinant projekto veiklas buvo rekonstruota Galgių kaimo pagrindinė gatvė, rekonstruotos gatvės atkarpos ilgis – 1,45  km, važiuojamosios dalies plotis – 6,5 m. Projekto lėšomis taip pat buvo įrengtas 2.5 m pločio šaligatvis, gatvės apšvietimas, atnaujinti 4 autobusų sustojimai bei įrengtos eismo saugumo priemonės t. y. keturi automobilių greitį mažinimo kalneliai.


Atlikus gatvės rekonstrukciją buvo pagerintos eismo sąlygos: padidėjo eismo saugumas, sumažėjo neigiamas poveikis žmonių gyvenimo kokybei ir aplinkai, sumažėjo kelio priežiūros ir transporto priemonių eksploatacinės išlaidos bei pagerėjo rajono estetinis vaizdas.
 

Projektas pradėtas įgyvendinti 2011 metų pabaigoje. Projekto vertė – 3.565.935,95, iš jų 3.031.045,56 Lt – tai ES struktūrinių fondų lėšos, kitos išlaidos buvo finansuojamos valstybės biudžeto ir Vilniaus rajono savivaldybės biudžeto lėšomis.

Shadow up