kaires_puses_index
 
 
  
  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

Vilniaus rajono savivaldybėje vyks Valstybinės darbo inspekcijos seminaras, skirtas Pasaulinei darbuotojų saugos ir sveikatos dienai paminėti

2018 m. balandžio 27 d. 10 val. Vilniaus rajono savivaldybės didžiojoje salėje vyks Valstybinės darbo inspekcijos (toliau VDI) organizuojamas seminaras, skirtas Pasaulinei darbuotojų saugos ir sveikatos dienai paminėti. Kviečiame Vilniaus rajono įmonių bei įstaigų vadovus ar jų įgaliotus asmenis, kitus suinteresuotus darbuotojus aktyviai dalyvauti!


Tradiciškai kiekvieną pavasarį Valstybinė darbo inspekcija visoje šalyje organizuoja akcijas Pasaulinei darbuotojų saugos ir sveikatos dienai paminėti. Akcijos metu VDI organizuoja daug seminarų, kurie suteikia galimybę susitikti su darbo inspektoriais bei konsultuotis aktualiais darbuotojų saugos ir sveikatos klausimais. Šių akcijų tikslas – atkreipti dėmesį į saugias darbo sąlygas, į atsakomybės už darbuotojų saugą ir sveikatą pasidalijimą tarp valstybės, darbdavio ir darbuotojo. Ši diena ragina prisiminti, kad saugaus darbo kultūra reiškia daugelį išsaugotų gyvybių ir nesužalotų likimų, todėl šia pavasario akcija norima paraginti visus būti aktyviais saugant savo ir kitų darbuotojų sveikatą ir gyvybę bei rūpintis saugumu darbo vietose. Seminarą apie saugias darbo sąlygas Vilniaus rajono savivaldybėje ves VDI Vilniaus skyriaus vyriausiosios darbo inspektorės Irena Pluktienė ir Jolita Garbinčienė.

Kviečiame Vilniaus rajono įmonių ir įstaigų vadovus bei darbuotojus dalyvauti Valstybinės darbo inspekcijos organizuojamoje akcijoje bei tokiu būdu paminėti Pasaulinę darbuotojų saugos ir sveikatos dieną, prisidedant prie darbuotojų gerovės puoselėjimo.

Shadow up