kaires_puses_index
 
 
  
  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

Vilniaus rajono savivaldybė pradeda įgyvendinti dar vieną tarptautinį projektą

2018 m. pasiekus Gineso rekordą didžiausioje tarptautinėje naujųjų technologijų pamokoje, Vilniaus rajono savivaldybė kartu su partneriais pradeda kitą tarptautinį projektą.


 

Projekto „Sumani savivaldybė – Change the Game“ tikslas – įtraukti jaunus žmones į juos supančio pasaulio savarankišką projektavimą ir parodyti jiems, kaip jie gali įtakoti supančią tikrovę: matuodami ir analizuodami tam tikrus aplinkos veiksnius, pavyzdžiui, oro taršą gyvenamojoje vietovėje.

2 mėnesius mokiniai atliks matavimus gyvenamojoje vietoje.

Svarbu, kad dalyviai galės siūlyti savo skaitmeninio pateikimo metodus ir patrauklias vizualizacijas, parodančias, kaip pasikeitė išmatuotos aplinkos parametrų vertės laikui bėgant, ir palyginti jas, pavyzdžiui, su duomenimis, kuriuos surinko kita komanda iš kitos vietovės.

20 Vilniaus rajono seniūnijų jau pasiekė profesionalūs oro matavimo prietaisai.

Tikimės, kad, įgyvendindamas projektą „Sumani savivaldybė – „Change the game“, jaunimas ne tik įgis naujų skaitmeninių įgūdžių, bet parengtos vizualizacijos taps pagrindu pradėti diskusijas vietos lygmeniu apie aplinkos taršą ir oro kokybę savo mažosiose tėvynėse, o tai gali būti puiki gerų pokyčių pradžia.

Prie projekto prisijungė dešimtys savivaldybių Lenkijoje ir 20 Vilniaus rajono savivaldybės seniūnijų.

Tai unikalus projektas, apie kurį daugiau pranešime jau netrukus. 


 

Shadow up