kaires_puses_index
 
 
  
  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

Naujametinę naktį bus išjungtos Kalėdinės eglutės. Gyventojai raginami nesibūriuoti viešose vietose ir saugiai likti namuose

Atsižvelgus į pandemijos situacijos rimtumą ir siekiant išvengti žmonių susibūrimo viešose vietose Naujametinę naktį – nuo gruodžio 31 d. vakaro iki sausio 1 d. ryto Vilniaus rajono seniūnijų aikštėse, skveruose, parkuose, prie Kultūros namų bus išjungtas Kalėdinių eglučių apšvietimas. Pandemijai sukausčius šalį, gyventojai raginami naujus metus ramiai ir saugiai pasitikti namuose.


„Vilniaus rajone sužibusios eglutės Naujųjų metų naktį bus išjungtos. Taip raginame gyventojus elgtis atsakingai, nevykti prie eglučių, kaip prie šventinių traukos objektų, kad nebūtų didelių žmonių susibūrimų. Šį kritinį laikotarpį kviečiu elgtis sąmoningai, pabūti namuose, be skubėjimo, važinėjimų ir susitikimų. Saugių ir gražių švenčių“, – sako Vilniaus rajono savivaldybės administracijos direktorė Liucina Kotlovska.

Primename, kad šalyje įvestas judėjimo draudimas tarp savivaldybių. Gyventojai be rimtų priežasčių prašomi nevykti į kitas savivaldybes. Naujų metų išvakarėse bus įrengti policijos kontrolės postai. Policijos pajėgos taip pat vykdys sustiprintą viešųjų erdvių kontrolę, patruliuodami jie primins apie viešose erdvėse galiojančią tvarką ir nustatytas taisykles, kurių privaloma laikytis. Nesilaikantiems karantino taisyklių, pareigūnai gali skirti baudas.

Elkimės atsakingai, saugokime save ir kitus.Nuotr. Marian Dzvinel

 

 

 

Shadow up