kaires_puses_index
 
 
  
  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

Vilniaus rajono ugniagesiai susitiko su kolegomis iš Lenkijos

2016 m. liepos 30 d. Nemenčinės mieste esančią Vilniaus rajono savivaldybės priešgaisrinės tarnybos Kabiškių ugniagesių komandą  aplankė 32 ugniagesiai savanoriai iš Lenkijos, Gdansko rajono, Kolbudy seniūnijos. Tarp jų buvo ir didelis būrys ugniagesių savanorių moterų. Savanorystė Lenkijoje turi gražias ilgametes tradicijas.


Svečius sutiko Vilniaus rajono savivaldybės priešgaisrinės tarnybos direktorius Kęstutis Velikianecas ir Paberžės ugniagesių komandos viršininkas – vairuotojas Janas Černiavskis.  Jiems buvo pristatyta turima technika, įranga, aprodytos ugniagesių komandos patalpos, pristatyta tarnybos veikla. Abiejų šalių atstovai pasidalino patirtimi apie savanoriškos veiklos organizavimo ypatumus ir iškylančias problemas šioje veikloje.

Svečiai aplankė gražiausias Nemenčinės miesto vietoves, vėliau nuvykę į Paberžės ugniagesių komandą, šiltai bendravo su vietiniais ugniagesiais. Taip pat aplankė šalia esančią Paberžės Švč. Jėzaus Širdies bažnyčią, kuri savanoriams ugniagesiams paliko didelį įspūdį.

Po gražiai praleistos dienos svečiai iš Lenkijos išvyko namo.

Vilniaus rajono savivaldybės priešgaisrinės tarnybos
 direktoriaus pavaduotoja Eglė Juodienė


Shadow up