kaires_puses_index
 
 
  
  

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

Rudaminos daugiafunkciniame kultūros centre vyko seminarai, skirti kultūros įstaigų darbuotojams ir specialistams

Rudaminos daugiafunkcinis kultūros centras kartu su Lietuvos Darbo federacija ir VšĮ „Konsultus mokymai” kultūros darbuotojams organizavo projektinius mokymus, kuriuose dalyvavo kultūros centro ir jo filialų vadovai, administratoriai bei specialistai.


Seminarų metu buvo nagrinėtos praktiniame darbe aktualios ir kasdien pasitaikančios situacijos, probleminiai „kalniukai” bei jų sprendimo būdai.

Seminarus vedė patyrusi, puikiai bendravimo su klausytojais meną įvaldžiusi,  lektorė – konsultantė Raimonda Valutienė.

Pirmojo seminaro metu, kuris vyko kovo 17 d., klausytojams buvo pateiktos streso ir konfliktų valdymo darbe situacijos. Praktiniuose testuose ir užduotyse buvo ieškoma geriausių atsakymų, kaip išmokti valdyti neišvengiamus konfliktus, kuomet susiduria skirtingo temperamento, elgesio, pažiūrų ir gebėjimų individai.

Kovo 28 d. seminaro dalyviai mokėsi, kaip darbe pasiekti kuo geresnių rezultatų, kaip padidinti darbo našumą. Buvo nagrinėti dėmesio valdymo, atminties gerinimo, vaizduotės lavinimo ir mąstymo, kūrybiškumo „atpalaidavimo” aspektai. Kiekvienas seminaras užsibaigdavo praktiniais užsiėmimais, visi dalyviai gaudavo save charakterizuojančią informaciją ir namų užduotis.

Į trečiąjį seminarą, vykusį balandžio 11 d., klausytojai rinkosi su dar didesniu žingeidumu bei noru pratęsti ankstesnius mokymus. Seminare „Bendravimo menas ir darbas komandoje”  dalyviai išbandė naujausius metodus, kurie praktikoje padeda stiprinti komandinį darbą, išmoko nustatyti komandoje vaidmenis, paskirstyti juos taip, kad jis būtų sklandžiausias, o jo rezultatai – aukščiausi.

Mokymus vedusi lektorė Raimonda atsižvelgė į klausytojų darbo specifiką, pritaikė jiems praktines užduotis. Dalyvius ypač sudomino parinkta vizualinė medžiaga, testai, žaidimai ir praktinių užduočių sprendimai.  Kavos pertraukėlių metu toliau vyko diskusijos seminaruose nagrinėjamomis temomis.

Apibendrinant seminarą prieita išvados, kad sėkmė priklauso nuo mūsų pačių!

Seminarų dalyviai dėkoja Rudaminos daugiafunkcinio kultūros centro direktorei Violetai Cereškai už mokymų organizavimą ir tikisi, kad tai ne paskutiniai mokymai.

Shadow up