kaires_puses_index
 
 
  
  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

Pagerbta šimtametė Vilniaus rajono gyventoja

Pirmadienį, birželio 17 d., Vilniaus rajono savivaldybės mero pavaduotoja Teresa Demeško kartu su Socialinės rūpybos skyriaus vedėjos pavaduotoja pasveikino garbingo 100-ojo gimtadienio sulaukusią Maišiagalos seniūnijos gyventoją Anna Popovą.


Atvykę sveikintojai negailėjo šimtametei gražių žodžių ir linkėjimų. Gražios šventės proga nuoširdžius sveikinimo žodžius jubiliatei tarė vicemerė, kuri savo ir Vilniaus rajono savivaldybės merės Marijos Rekst vardu linkėdama stiprybės, geros sveikatos ir šviesių dienų įteikė jubiliatei padėkos raštą, dovaną ir gėlių puokštę. Ilgaamžės taip pat pasveikinti atvyko Maišiagalos seniūnijos seniūno pavaduotojas Andžej Adomaitis, kuris jubiliatei palinkėjo būti pavyzdžiu ne tik savo artimiesiems, bet ir kitiems.

Anna Popova gimė 1919 metais birželio 15 dieną Ukrainoje, žemdirbių šeimoje. Ten pat baigė vidurinę mokyklą ir Smolensko mieste gavo Veterinarijos technikumo diplomą. Po technikumo baigimo 7-erius metus dirbo Altajaus krašte Talmenkos miestelyje, kur ištekėjus 1941 m. pagimdė dukrą.

1946 metų gruodžio mėnesį atvyko į Lietuvą, į Kybartų miestą. Čia A. Popova gyveno, dirbo ir augino dar 2 gimusius sūnus. Kadangi ne visuose Lietuvos miestuose buvo rusų kalbos mokyklos, šeimai teko kraustytis į kitus miestus, kur vaikai galėtų mokytis rusų ugdomąja kalba.

Gyvenimo kelio vingiai nuvedė A. Popovą į Kapsuko miestą (Marijampolė), kur moteris 30 metų dirbo Pataisos darbų kolonijoje. Moteris pasižymėjo darbštumu – visą savo gyvenimą dirbo įvairiose darbovietėse ir sukaupė 46 metų darbo stažą. Būdama 72 metų išėjo į užtarnautą pensiją. Šiuo metu gyvena Vilniaus rajone, Maišiagalos seniūnijoje. Anną džiugina visas būrys anūkų, proanūkų ir net proproanūkų: Anna Popova turi 3 anūkus ir 1 anūkę, 4 proanūkes, 2 proproanūkes ir 1 proproanūką.

Dar kartą sveikiname jubiliatę sulaukus gražaus ir garbingo jubiliejaus!

 

Shadow up