kaires_puses_index
 
 
  
  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

Atskleiskime savo gerumą ir išpildykime vaikų svajones

Artėjant Kalėdų laikotarpiui kviečiame pasidalinti savo gerumu dalyvaujant jau 9-ą kartą organizuojamame projekte „Vaikų svajonės“, kuris leidžia ištiesti pagalbos ranką sudėtingomis socialinėmis sąlygomis gyvenantiems vaikams ir išpildyti jų nuoširdžiausias svajones.


Projektas „Vaikų svajonės“ – tai tarpininkas tarp Lietuvos savivaldybių socialinių darbuotojų, kurie rūpinasi socialinės rizikos šeimose augančiais vaikais, ir geros valios žmonių, kurie nori įgyvendinti šių vaikų svajones. Projektas suteikia galimybę vaikų svajonėms būti išgirstoms ir pastebėtoms, o geraširdžiams ir socialiai atsakingiems žmonėms – galimybę prisidėti prie pilietiškos ir neabejingos visuomenės kūrimo.

Svajones jau galima pildyti. Internetinėje svetainėje www.vaikusvajones.lt patalpintos 2-14 m. amžiaus vaikų svajonės jau yra prieinamos geros valios žmonėms pasirinkti bei įgyvendinti. Šiuo metu kalėdinių dovanų jau laukia virš 2,5 tūkst. Lietuvos vaikų, iš jų – apie 60 Vilniaus rajone sudėtingomis socialinėmis sąlygomis gyvenančių vaikų. Svajonių sąrašas nuolat pildomas.

Vaikų svajones galima įgyvendinti asmeniškai, nuperkant ir įteikiant vaikui jo išsvajotą dovaną. Taip pat dovaną galima perduoti per socialinį darbuotoją.

Projektas „Vaikų svajonės“ pradėtas 2010 m. kaip savanoriška veikla, siekiant išpildyti sudėtingomis socialinėmis sąlygomis gyvenančių vaikų svajones, padrąsinti vaikus tikėti savo svajonėmis ir jų siekti. Per projekto gyvavimo metus savanoriai jau išpildė 78 422 vaikų svajones!

Daugiau informacijos apie projektą „Vaikų svajonės“ ir dar neišpildytas vaikų svajones rasite: www.vaikusvajones.lt

Vaikų svajonės, kurios mums gali atrodyti tokios paprastos ir nereikšmingos, vaikams yra svarbios ir suteikiančios daug džiaugsmo ir laimės.

Kviečiame peržiūrėti šiai socialiniai akcijai sukurtą filmuką, kuris atskleidžia vaikų svajonių išsipildymo laukimą.

Padovanokime savo laiką, dėmesį ir šilumą tiems, kuriems to reikia labiausiai!

 

Shadow up