kaires_puses_index
 
 
  
  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

Gėlos gyvenvietę maisto produktais aprūpins mobili parduotuvė

Dėl karantino ribojant keliaujančiųjų tarpmiestinio ir priemiestinio reguliaraus susisiekimo keleivinio transporto maršrutų intensyvumą bei ženkliai sumažėjus maršruto Nr. 157 „Nemenčinė – Gėla“ intensyvumui, nuo š.m. kovo 28 d. sustabdytas maršrutu Nr. 157 vykdomų reisų aptarnavimas.


Vyriausybei priėmus nutarimą, kuriame numatyta, kad nuo 2020-04-16 07:00 val. iki 2020-04-23 d. 24:00 val. draudžiamas asmenų atvykimas į Nemenčinės miestą, asmenų išvykimas iš Nemenčinės miesto išskyrus grįžtančius į Nemenčinės miestą jo gyventojus bei išvykstančius dėl darbo santykių kitose teritorijose, Nemenčinės mieste dirbančius kitų teritorijų gyventojus, taip pat asmenis, dėl būtinosios medicinos pagalbos vykstančius į kitą teritoriją, ir asmenis, turinčius NVSC leidimą, kai kurių vietovių gyventojams gali kilti tam tikrų nepatogumų.

Pranešame, kad Tuščiaulių kaimo gyventojus maisto prekėmis aprūpins autoparduotuvė, kurį į kaimą atvyks š. m. balandžio 18 d. 13:00 val. Be to, dėl pagalbos perkant maistą, vaistus, kitų socialinių paslaugų Tuščiaulių kaimo gyventojai gali kreiptis į  Nemenčinės seniūnijos socialinę darbo organizatorę Natalją Gudienę, tel. +370 64 562 675.

 


Shadow up