kaires_puses_index
 
 
  
  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

Nemenčinėje vyko VI Tarptautinės bėgimo varžybos

Gegužės 17 d. Nemenčinės Konstanto Parčevskio gimnazijos stadione susirinko apie 300 sportininkų iš Goldapės miesto (Lenkija), Vilniaus, Paberžės, Eitminiškių, Senųjų Trakų, Mostiškių ir Nemenčinės susirungti dėl nugalėtojo titulo VI Tarptautiniame bėgime Nemenčinės miesto gatvėmis, skirtame Gegužės 3-iosios Konstitucijos dienai paminėti. Varžybas organizavo Vilniaus rajono savivaldybės sporto mokykla, Nemenčinės miesto seniūnijabei Nemenčinės K. Parčevskio gimnazija.


 

Sportininkai varžėsi įvairaus amžiaus grupėse. Jauniausieji 2002 – 2005 gim. m. berniukai ir mergaitės startavo 600 m distancijose, o nugalėtojais tapo Kamilia Stefanovič iš Mostiškių ir Deividas Zabiela iš Paberžės. Paberžės atstovai pirmavo ir 12-13 metų amžiaus grupėje – 600 m distancijoje nugalėjo Karolina Savko, o 1000 m distancijoje – Algis Dopolskas. Mergaičių, gim.1997-1999 m., grupėje greičiausia 1000 m trasoje buvo vilnietė Olivija Mašalo. Vaikinų grupėje 1791 m distancijoje nugalėtoju tapo sportininkas iš Goldapės miesto (Lenkija) Mateuš Vielgus. 1996-1994 gim. m. merginos taip pat varžėsi 1791 m distancijoje. Greičiausiai nuotolį įveikė Maria Voida iš Lenkijos. Vaikinai šioje amžiaus grupėje varžėsi 2000 m trasoje. Greičiausiai distanciją įveikė varžybų šeimininkas nemenčinietis Radoslav Aleksandrov.

Varžyboms pasibaigus visi dalyviai buvo apdovanoti suvenyriniais atminimo ženkleliais, knygomis apie sportą ir kita metodine literatūra. I-III vietų laimėtojai buvo apdovanoti diplomais ir taurėmis, kuriuos įteikė Nemenčinės miesto seniūnas Mečislav Borusevič.

Varžybų dalyvių apdovanojimais pasirūpino Nemenčinės miesto seniūnas Mečislav Borusevič ir Vilniaus rajono savivaldybės administracijos Kultūros, sporto ir turizmo skyriaus vedėjas Edmund Šot.

 

Vilniaus rajono savivaldybės

sporto mokyklos direktorius

Marijan Kačanovski

Shadow up