kaires_puses_index
 
 
  
  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

Tarptautinė pagyvenusių žmonių diena paminėta su muzika. Koncerto „Mano metai – mano turtas“ akimirkos

Spalio 1 d. Nemenčinės daugiafunkcinis kultūros centras Tarptautinę pagyvenusių žmonių dieną kvietė paminėti linksmai ir su muzika. Šios dienos proga Kabiškėse vyko nemokamas koncertas senjorams „Mano metai – mano turtas“.


Koncerto pradžioje Vilniaus rajono savivaldybės tarybos narys Zigmont Ždanovič savo ir merės Marijos Rekst vardu sveikino visus susirinkusius senjorus bei perdavė merės sveikinimo raštą ir saldžią dovanelę.

„Linkiu Jums stiprios sveikatos, neišsenkamos stiprybės, nuoširdžios artimųjų meilės, paramos ir supratimo. Teužpildo Jūsų sielą vaikų ir anūkų nuoširdus juokas, o šypsenos neblėsta veiduose. Už Jūsų pečių – gyvenimiškos patirties, didelių laimėjimų ir išimties bagažas, kuris, kaip neįkainojamas turtas, yra mūsų rajono gyva istorija ir pasididžiavimo šaltinis. Telydi Jus vidinė stiprybė ir neblėstantis noras džiaugtis kiekviena diena“, – skaityta merės Marijos Rekst sveikinimo rašte.

Sveikinimo raštus su nuoširdžiausiais palinkėjimais senjorams taip pat skyrė Europos Parlamento narys Valdemar Tomaševski ir Seimo narė Beata Petkevič.

Koncerto metu netrūko geros muzikos ir puikios nuotaikos. Savo dainomis žavėjo Vilniaus rajono vokaliniai kolektyvai bei atvykę svečiai – šokių kolektyvai iš Šiaulių ir Švenčionių.

 


Nuotr. organizatoriai

Shadow up