kaires_puses_index
 
 
  
  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

Kitą savaitę Vilniaus rajono gyventojus kviečiame pasiskiepyti prie parduotuvių!

Kitą savaitę Pagirių, Riešės ir Rudaminos seniūnijų bei aplinkinių gyvenviečių gyventojai kviečiami pasiskiepyti prie parduotuvių – mobiliosios komandos vykdys vakcinavimą „Janssen“ vakcina. Norintys gauti skiepą, kviečiami stoti į gyvą eilę, iš anksto registruotis nereikia, užteks tik su savimi turėti asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą.


Gyventojų skiepijimo komanda lauks nuo 11.00 iki 16.00 val.:

Pagirių sen.:

Rugpjūčio 16 d. aikštelėje prie parduotuvės Maxima (Vilniaus r. sav., Pagirių sen., Pagirių k., Durpių g. 36);

Rugpjūčio 23 d. aikštelėje prie parduotuvės IKI (Vilniaus r. sav., Pagirių sen., Pagirių k., Durpių g. 40);

Riešės sen.:

Rugpjūčio 18 d. aikštelėje prie parduotuvės IKI „Link Molėtų“ (Vilniaus r. sav., Riešės sen., Didžiosios Riešės k., Molėtų g. 13);

Rudaminos sen.:

Rugpjūčio 25 d. aikštelėje prie parduotuvės IKI (Vilniaus r. sav., Rudaminos sen., Rudaminos k., Gamyklos g. 26).

Taip pat primename, kad rytoj (rugpjūčio 13 d.) nuo 14.00 iki 18.00 val. be išankstinės registracijos vyks skiepjimas nuo COVID-19 Lavoriškių ambulatorijoje (Liepos g. 9-2, Lavoriškių k., Vilniaus r.). Bus skiepijama „Janssen“ ir „Pfizer“ vakcina.

Atkreipiame dėmesį, kad skiepijimas nuo COVID-19 ir toliau vyksta visose Vilniaus rajone ambulatorijose ir bendrosios praktikos gydytojų kabinetuose jų darbo metu.

Norintys pasiskiepyti prašomi kreiptis į atitinkamą ambulatoriją ar bendrosios praktikos gydytojų kabinetą ir suderinti laiką vakcinai. Ambulatorijų ir bendrosios praktikos gydytojų kabinetų adresai ir darbo valandos skelbiami: https://www.vrcp.lt/ambulatorijos/.

Nemenčinės poliklinikoje (Švenčionių g. 80, Nemenčinė, Vilniaus r.) skiepijimas be išankstinės registracijos vyksta kiekvieną dieną poliklinikos darbo laiku. Gyventojai vakcinuojami „Pfizer“ vakcina.

Atvykstantieji skiepytis turi su savimi turėti tapatybę įrodantį asmens dokumentą.Kviečiame atvykti Jums patogiu laiku ir rinktis pageidaujamą iš tos dienos vakcinų!

Shadow up