kaires_puses_index
 
 
  
  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

Marijampolio gyventojai jau gali džiaugtis nauju sporto aikštynu!

Nuo šiol Marijampolio Meilės Lukšienės gimnazijos mokiniai ir gyventojai gali sportuoti naujame, prie pat gimnazijos esančiame, moderniai įrengtame sporto aikštyne, kuris įvykdžius visus darbus buvo perduotas bendruomenės reikmėms š. m. spalio pradžioje.


Projektas buvo įgyvendinamas pagal Vilniaus rajono vietos plėtros strategijos 2014-2020 m. 2 prioriteto priemonę Nr. LEADER-1.2-SAVA-7 „Viešųjų erdvių ir infrastruktūros tvarkymas ir įrengimas“, o jo įgyvendinimui skirta virš 450 tūkst. eurų Europos žemės ūkio fondo kaimo plėtrai, Lietuvos valstybės biudžeto ir Savivaldybės biudžeto lėšų.

Naujajame Marijampolio aikštyne įrengti bėgimo takai, futbolo aikštelė, universali krepšinio ir tinklinio aikštelė, šuoliaduobė, lengvosios atletikos treniruoklių zona. Įgyvendinant projektą, mokinių ir sportuojančių saugumui užtikrinti – aptverta mokyklos teritorija.

Įgyvendindama šį projektą Vilniaus rajono savivaldybė siekė sukurti patrauklią aplinką gyventi ir dirbti kaimo vietovėje turint kuo patrauklesnius ir modernesnius kaimus. Investuodama į sporto infrastruktūrą, savivaldybė skatina sveiką gyvenseną bei sporto kultūrą, siekia sudaryti palankias sąlygas fizinio aktyvumo ir įvairių sporto veiklų plėtojimui Vilniaus rajone.

Vertingos Savivaldybės investicijos į gyventojų fizinio aktyvumo skatinimą šiemet pasieks dar 3 vietoves: aktyvaus laisvalaikio ir sporto erdvė Glitiškių kaime, sporto aikštynas Paberžės kaime, atnaujintas sporto aikštynas prie Stepono Batoro gimnazijos Lavoriškių kaime. Plačiau apie įgyvendinamus projektus jau rašėme čia.

Verta pažymėti, kad atnaujintomis sporto aikštelėmis ir aikštynais, per pastaruosius 4-ius metus taip pat džiaugiasi Nemenčinės miesto gyventojai, Vilniaus rajono Bezdonių Julijaus Slovackio ir Zujūnų gimnazijos, Marijampolio seniūnijos Rakonių pagrindinė mokykla, Skaidiškių bendruomenė. Atidaryta Vilniaus rajono sporto mokyklos biatlono šaudykla, šalia dviejų Nemenčinės Konstanto Parčevskio ir Nemenčinės Gedimino gimnazijų atidarytas rekonstruotas sporto aikštynas.

Kiek anksčiau šalia Vilniaus rajono Kalvelių Aušros ir Stanislavo Moniuškos gimnazijų buvo įrengtas modernus daugiafunkcis sporto aikštynas ir prie jo sutvarkyta aplinka. Didelė investicija į sporto plėtrą buvo ir Rudaminoje, kuomet šalia Rudaminos Ferdinando Ruščico gimnazijos buvo rekonstruotas stadionas.


Shadow up