kaires_puses_index
 
 
  
  

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

Paberžės seniūnijos kapinėse pašventintas kryžius

Sekmadienį, liepos 9-ą dieną Vilniaus rajono Paberžės seniūnijoje vyko naujai pastatyto kapinių kryžiaus šventinimo iškilmės.


Po šventų mišių, dalyvaujant Paberžės seniūnijos gyventojams, Paberžės Švč. Jėzaus Širdies parapijos klebonas kun. Marek Gladki ir Paberžėje besisvečiuojantis kunigas mgr. Kšištof Splavinski (Krzysztof Spławiński) iš Gdansko (Lenkija) pašventino naujai pastatytą kryžių, kurio autorius – Širvintų krašto kryždirbys Povilas Malinauskas. Klebonas dėkodamas visiems atvykusiems ir prisidėjusiems prie naujo kryžiaus pastatymo džiaugėsi, kad prie šios iniciatyvos prisijungė tiek daug geros valios žmonių. Taip pat padėkos žodžius skyrė Paberžės seniūnijos kapinių prižiūrėtojui Romualdui Tučinskiui už gražios idėjos įgyvendinimą, kryžiaus pastatymo darbų organizavimą ir vykdymą.

Paberžės seniūnijos seniūnas Genrik Gerulskij pasveikinęs visus susirinkusius nuoširdžiai padėkojo įmonės UAB „Vavista“ direktoriui Vitoldui Jurgelevič už iniciatyvą ir finansinį idėjos palaikymą, ūkininkui Valerijonui Kuliešiui, seniūnijos gyventojams: Janui Kosovskiui ir Jonui Kazlauskui, kapinių prižiūrėtojui ir kitiems už visokeriopą pagalbą įgyvendinant šį sumanymą.

Taip pat Paberžės seniūnijos seniūnas padėkojo UAB „Nemenčinės komunalininkas“ direktoriaus pavaduotojui Josifui Taraškevič nemažai prisidėjusiam sprendžiant vandens tiekimo klausimą Paberžės kapinėse. „Nuo šiol žmonėms, besirūpinantiems čia palaiduotų brangių žmonių kapais ir juose sodinant gėles, vandens nereikės neštis iš toli“, – šiltus dėkingumo žodžius tarė seniūnas.

Shadow up