kaires_puses_index
 
 
  
  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

Gyventojų dėmesiui: civilinės metrikacijos ir gyvenamosios vietos deklaravimo paslaugos yra teikiamos per naują MGVDIS sistemą

Informuojame, kad nuo kovo 1 d. pradėjo veikti MGVDIS (Metrikacijos ir gyvenamosios vietos deklaravimo informacinės sistemos) bandomoji eksploatacija. MEPIS (Metrikacijos paslaugų informacinė sistema) yra išjungta. Prašymus civilinės metrikacijos paslaugoms gauti galima teikti per MGVDIS išorinį portalą.


Sistema pasiekiama adresu https://mgvdisisorinis.registrucentras.lt.

Nuo šiol čia galima užsakyti ir gyvenamosios vietos deklaravimo paslaugą. Užsakyti paslaugas, susijusias su gyvenamosios vietos deklaravimu taip pat galima ir per  Elektroninius valdžios vartus: https://www.epaslaugos.lt/portal/

Atkreipiame dėmesį, kad dėl MGVDIS bandomosios eksploatacijos galimi Gyventojų registro duomenų teikimo sutrikimai, t. y. Civilinės metrikacijos ir gyvenamosios vietos deklaravimo paslaugų užsakymas ir vykdymas.

Registrų centras atkreipia dėmesį, kad prie MGVDIS ir IVN prisijungti galima tik naudojant iPasas.lt būdus: mobilųjį elektroninį parašą, USB raktą, lustinę kortelę (tik asmens tapatybės kortelę) arba e. bankininkystę. 

 

 

Shadow up