kaires_puses_index
 
 
  
  

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

Respublikinis ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo įstaigų projektas „Edukacinė skrynelė“

Atsižvelgiant į šių dienų situaciją, kai visi turėjome likti namuose, nusprendėme inicijuoti šį projektą. Tai galimybė kurti ir dalintis mokomąja medžiaga - įvairios edukacinės priemonės, skirtos vaikų žaidimams ir grupės aplinkos kūrimas.


Idėją atspindi A.Anzenbacherio mintis.“ Žmonės bendradarbiauja, siekdami bendro tikslo. Materialinės gėrybės ir kultūrinės vertybės, kurių jiems reikia savirealizacijai, galima realizuoti tik veikiant drauge".

Projekto iniciatorė ir sumanytoja Vilniaus r. Riešės vaikų darželio IU vyr.mokytoja Agnė Rudytė. Projektas buvo vykdomas nuo 2020 m. balandžio 25d. iki gegužės 29d., virtualioje facebook erdvėje “EDUKACINĖ SKRYNELĖ”, adresu https://www.facebook.com/groups/241720246975216/?ref=share.

Pagrindinis tikslas skatinti pedagogus domėtis metodinių priemonių taikymu ugdymo procese, kurti ir aprašyti jas, bei dalintis patirtimi ir idėjomis, savo sukurtų metodinių priemonių pavyzdžiais su kitais pedagogais. Ši erdvė buvo skirta atskleisti pedagogų kūrybiškumą, individualumą per meninę, kūrybinę ir kt. veiklas. Plėtoti bendradarbiavimą tarp kolegių. Surinkti kuo daugiau ugdymo įstaigų patirčių ir pasidalinti su tais, kurie dar ieško gerų sprendimų.

Šiuo metu jau yra užsiregistravę daugiau kaip 165 pedagogai iš visos Lietuvos. Taip pat prisijungė ikimokyklinio ugdymo pedagogai gyvenantys ir dirbantys Londono darželiuose. Kiekvienas dalyvis kūrė ir dalinosi savo kurtomis ir darbe naudojamomis metodinėmis priemonėmis.

„Iš tėviškės žalių kalnelių, plačių laukų, iš saulės šilumos, dangaus mėlynės ir iš meilių delnų semiasi stiprybės mūsų vaikai. Kiekvienam raukšlelė, atodūsis ir nuojauta priartina mūsų sielas prie nepaliaujamos laiko tėkmės. Tarsi nuostabiausias nėrinių raštas persipina žmonių likimai. Su aušra ir saulėlydžiu, per neišsenkančią gyvenimo upę plukdom savo patirtį, perduodami vaikams viską, kas geriausia ir gražiausia.“ (N.A.)


IU vyr.mokytoja ir foto koliažų autorė Agnė Rudytė

Shadow up