kaires_puses_index
 
 
  
  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

Rugsėjo 9 d. Galimybių pasą nemokamai atsispausdinti bus galima Rudaminoje ir Nemenčinės mieste

Registrų centras didina Galimybių paso spausdinimo vietų skaičių. Gyventojai, nesinaudojantys elektronine bankininkyste ir neturintys mobilaus parašo, Galimybių pasą galės nemokamai išimti ir atsispausdinti rugsėjo 9 d. Rudaminos daugiafunkciniame kultūros centre (Vilniaus g. 2, Rudamina, Vilniaus r.) nuo 9.00 iki 12.00 val. bei Nemenčinės daugiafunkciniame kultūros centre (Švenčionių g. 12, Nemenčinės m., Vilniaus r.) nuo 13.00 iki 16.30 val.


Kaip ir iki šiol, elektroninės prieigos neturintys gyventojai nemokamai Galimybių pasą gali gauti teritoriniuose Registrų centro padaliniuose, pateikus asmens dokumentą. Asmenys, norintys nemokamai atsispausdinti Galimybių pasą, aptarnaujami be išankstinės registracijos. Teritorinių Registrų centro padalinių sąrašą galima rasti čia.

 

Kaip gauti Galimybių pasą turint elektroninę autentifikavimo priemonę?

Galimybių pasą galima atsisiųsti apsilankius puslapyje www.gpasas.lt ir patvirtinus savo tapatybę elektroninėmis priemonėmis (e. parašu arba e. bankininkyste).

 

Kam suteikiamas ir kaip galioja Galimybių pasas?

Galimybių pasas suteikiamas, jeigu asmuo:

 • yra pasiskiepijęs nuo COVID-19:
  • Comirnaty“ (gamintojas „BioNTech ir „Pfizer") ar „Spikevax“ (gamintojas „Moderna") vakcina ir praėjo 1 savaitė po antrosios dozės suleidimo;
  • Covid-19 Vaccine Janssen“ (gamintojas „Janssen Pharmaceutica NV“) vakcina ir praėjo 2 savaitės po vienintelės vakcinos dozės suleidimo;
  • Vaxzevria“ (gamintojas „AstraZeneca“) vakcina ir praėjo 4 savaitės, bet ne ilgiau nei 13 savaičių, nuo pirmos dozės suleidimo ir iš karto po antros dozės suleidimo;
  • prieš tai persirgo COVID-19 ir praėjo 2 savaitės po pirmos bet kurios vakcinos dozės suleidimo.
 • yra persirgęs COVID-19 – praėjus ne daugiau nei 210 d. nuo teigiamo COVID-19 testo rezultato dienos;
 • turi neigiamą mokamą SARS-Cov-2 PGR tyrimo rezultatą – galioja 48 valandas nuo ėminio paėmimo momento.
 • turi teigiamą COVID-19 IgG antikūnų arba bendrųjų antikūnų kiekybinio ar pusiau kiekybinio serologinio imunologinio tyrimo rezultatą – praėjus ne daugiau nei 60 dienų. 

Daugiau informacijos apie Galimybių pasą: https://gp.esveikata.lt/

 

Kviečiame norinčius pasinaudoti teikiama galimybe ir nemokamai atsispausdinti Galimybių pasą Rudaminoje ir Nemenčinės mieste! Taip pat raginame gyventojus būti budriais, savo ar šeimos asmens duomenis teikti tik įsitikinus, kad su Jumis bendrauja Registro centro atstovas. Neatskelėkite savo asmens duomenų skambinantiems ir prisistatantiems Registrų centro darbuotojais.


Shadow up