kaires_puses_index
 
 
  
  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

Vilniaus rajone vyksta pasiruošimas artėjančiam šildymo sezonui

Pasibaigus šildymo sezonui pasiruošimas artėjančiai žiemai prasidėjo dar pavasarį. Vilniaus rajone šilumą tiekiančios įmonės, siekdamos gyventojams tiekti šilumos paslaugas kokybiškai ir nepertraukiamai, atliko visų šilumos tinklų hidraulinius bandymus, katilinėse buvo atlikti profilaktiniai darbai, o gyvenamųjų namų šilumos punktuose atliktas šildymo sistemų paruošimas.


UAB „Nemėžio komunalininkas“, panaudojant nuosavus darbo resursus, į šildymo tinklų atkarpų Skaidiškių k., Pagirių k. ir Nemėžio k. atnaujinimą investavo apie 100 tūkst. Lt. Bendras atnaujintų tinklų ilgis sudaro apie  371 m.

Panaudojant Vilniaus rajono savivaldybės biudžeto lėšas Avižienių k. buvo atliktas 200 metrų avaringų šilumos tinklų ruožų pakeitimas, kurio vertė siekia 130 tūkst. Lt, o Kalviškių k. katilinėje baigiami katilo, padėsiančio užtikrinti patikimą šilumos tiekimą, keitimo bei katilinės darbo režimų optimizavimo darbai.

UAB „Nemenčinės komunalininkas“ Paberžės ambulatorijoje pakeitė 50 kW vandens šildymo katilą (darbų vertė  6,5 tūkst. Lt) ir suremontavo Sužionių k. presuotų šiaudų ritinių, (naudojamų kaip biokuras) sandėlį, skirtą tinkamai apsaugoti ritinius nuo drėgmės poveikio. Nemenčinėje šiuo metu yra atstatinėjamas Piliakalnio g. 36 esančios katilinės rezervinis biokuro katilas, įrengiant dūmtraukį  su dūmsiurbliu.

Primename, kad paruošti ir sutvarkyti šilumos ūkį žiemai būtina ne tik šilumos tiekėjams, bet ir individualių būstų šeimininkams. Prieš sezoną reikėtų tinkamai išvalyti ir sutvarkyti katilus, krosnis ir dūmtraukius, sutvarkyti vamzdynų šilumos izoliaciją, tinkamai, užsandarinti duris ir langus.

Shadow up