Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

Europos biatlono čempionate Karolis Dombrovskis užėmė 25-ąją vietą

Šeštadienį Atvirame Europos biatlono čempionate Čekijoje sportininkai varžėsi 10 km sprinto rungtyje. Biatlonininkai turėjo šaudyti gulomis ir stovint, kur už kiekvieną netaiklų šūvį turėjo įveikti 150 metrų baudos ratą.

Karolis Dombrovskis labai greitai slydo distancijoje, tačiau 1 kartą suklydo ir turėjo papildomai įveikti 150 m distancijos. Į antrąjį 3,3 km ratą Karolis išslydo 25 pozicijoje, nuo lyderio atsilikdamas 40 sek. antrame šaudyme stovint nemenčinietis suklydo net 2 kartus ir į finišo ratą iššliuožė 35 pozicijoje. Dėl gero fizinio pasirengimo Karolis greitai įveikė paskutinius 3,3 km ir finišavo 32-as, 10 km nuotolį įveikęs per 24 min. 58,4 sek. Ignalinietis Tomas Kaukėnas užėmė 27 vietą (24 min. 46,8 sek.), o Rokas Suslavičius iš Vilniaus finišavo 74-tas (27 min. 44,9 sek.). Sprinto rungtyje nugalėtoju tapo norvegas Helge Lars Birkeland (22 min. 40,1 sek.).

Sekmadienį 60 geriausių biatlonininkų varžėsi 12,5 km persekiojimo rungtyje. Sportininkai startavo iš vietų atsižvelgiant į sprinto rungties rezultatus su 4 ugnies linijomis iš pozicijų gulint + gulint + stovint + stovint. Tomas Kaukėnas startavo iš 27 vietos su 2 min. 06 sek. atsilikimu nuo lyderio. Karolis Dombrovskis startavo iš 32 vietos su 2 min. 18 sek. atsilikimu nuo lyderio. Karolis Dombrovskis gretai slydo trasoje, šaudykloje keturiose ugnies linijose klydo 4 kartus ir finišavo 25-tas, 12,5 kilometrų įveikęs per 37 min. 14 sek. Ignalinietis Tomas Kaukėnas finišavo 23 vietoje, distancijoje užtrūkęs 36 min. 45 sek.

Iš Čekijos Karolis Dombrovskis persikels į Slovakijos miestą Brezno – Osbrlie, kur dalyvaus 7 Europos biatlono taurės etape.

Sveikiname mūsų biatlonininkus pasiekus aukštų rezultatų, o K. Dombrovskiui linkime sėkmės Slovakijoje.