kaires_puses_index
 
 
  
  

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

Kvietimas į kasmetinį globėjų renginį „Meilė kuria šeimą“

Vilniaus rajono šeimos ir vaiko krizių centras š. m. liepos 3 d. 13 val. kviečia įvaikinusias ir globojančias šeimas ir jų vaikus, taip pat šeimas baigusias GIMK mokymus dalyvauti kasmet organizuojamame renginyje „Meilė kuria šeimą“.


Jau ketvirtą kartą organizuojamas įvaikinusių ir globojančių šeimų, gyvenančių Vilniaus rajone susitikimas leidžia dalyviams susitikti ir pasidalinti sukaupta patirtimi, sunkumais, džiaugsmu bei kitais rūpimais dalykais. Ši šventė jau tapo tradiciniu susitikimu šeimų, atradusių savo namuose ir širdyse vietos tėvų globos netekusiems vaikams.

Kaip ir kasmet, organizatoriai žada puikų ir naudingą laiko praleidimą. Šventės metu dalyvių laukia susitikimai su specialistais, edukaciniai užsiėmimai ir diskusijos. Nemažai bus ir pramogų tiek vaikams, tiek visai šeimai. Mažųjų šventės dalyvių laukia batutas, cukraus vata, įvairūs lauko žaidimai ir sportinė veikla. Kartu su mažaisiais savo sporto sugebėjimus galės išbandyti ir visa šeima.

Šventė vyks Vilniaus rajono šeimos ir vaiko krizių centre (Vilniaus g. 13, Kalveliai, Vilniaus r.) ir vainikuos Globėjų dienos minėjimus Vilniaus rajone. Plačiau apie Globėjų savaitę galite skaityti čia.

Maloniai prašome visus norinčius apie savo dalyvavimą pranešti el. paštu: info@seimoskc.vilniaur.lm.lt arba telefonu (8 5) 2463 156.

 

 

 

 

Shadow up