kaires_puses_index
 
 
  
  

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

Apsaugos priemonės seniūnijoms ir Savivaldybei pavaldžioms įstaigoms

Šiandien, balandžio 3 d. Vilniaus rajono savivaldybėje buvo tęsiamas apsaugos priemonių dalijimas pavaldžių įstaigų darbuotojams, teikiantiems paslaugas gyventojams. Buvo išdalinta dar 7 tūkst. respiratorių, 20 tūkst. pirštinių, 250 komplektų apsaugos kostiumų, 400 l paviršių dezinfekavimo skysčio.


Apsaugos priemonių atsargas papildė visos pavaldžios socialinės, o taip pat ir ne Savivaldybės pavaldumo soc. įstaigos bei rajono seniūnijos. Papildomai priemones gavo 63 švietimo įstaigos, nevyriausybinės organizacijos, teikiančios socialines paslaugas gyventojams, kurios pačios rinkoje negali nupirkti būtiniausių apsaugos priemonių.

Jau ir anksčiau Savivaldybė dalijo apsaugos priemones darbuotojams, teikiantiems paslaugas gyventojams, siekiant juos apsaugoti nuo galimo užsikrėtimo koronaviruso infekcija. Dar kovo mėnesį apsaugos priemones gavo 8 Vilniaus rajono socialinės įstaigos, seniūnijos, komunalinės įmonės, autobusų vežėjai. Buvo išdalinta apie 1 tūkst. respiratorių, 1,3 tūkst. pirštinių, 600 antbačių, 1 tūkst. l paviršių dezinfekavimo skysčio.


Darbuotojams apsaugoti, taip pat buvo parengtas specialus transportas. 2 mikroautobusuose įrengtos apsaugos, atskiriant vairuotoją nuo vežamų asmenų. Šis transportas naudojamas vežant galimai užsikrėtusius gyventojus į mobilius patikros punktus, į izoliacijos vietas bei atvežant Vilniaus rajono gyventojus iš kitų savivaldybių. Vairuotojai buvo aprūpinti specialiais apsaugos kostiumų komplektais, kuriuos sudaro kombinezonai su gobtuvais, akiniai, respiratoriai, antbačiai ir pirštinės.

Dar kartą primename, kad šiuo metu saugiausia yra likti namuose!

Saugokite save ir kitus!

Nuotraukos VRSA.LT
Asociatyvi nuotr. pixabay.com

Shadow up