kaires_puses_index
 
 
  
  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

VAIKŲ VELYKĖLĖS 2014 – šventė mažam ir dideliam!

Gerbiami bendruomenių, seniūnijų, mokyklų ir darželių vadovai, aktyvūs visuomenės veikėjai ir organizatoriai,

Kviečiame š. m. balandžio 27 d.* jūsų miestuose, miesteliuose, bendruomenėse, seniūnijose, mokyklose, darželiuose ir kt. organizuoti jau tradicija tapusį „Vaikų Velykėlių“ konkursą. Tai konkursas, puoselėjantis gilias lietuviškas tradicijas, ugdantis tautišką vaikų mąstyseną ir bendrumo dvasia sujungiantis šeimas, todėl kviečiame švęsti „Vaikų Velykėles 2014“ – šventę pirmiausiai vaikams, o kartu ir visai šeimai.
(*Organizatorius gali rinktis šventei tinkamą datą, o registruodamasis apie tai turi informuoti.)


Renginio formatas:
- Vietiniai šventės organizatoriai paruošia Didžiojo margučio muliažą (2 m aukštis, 1 m plotis), ant kurio bus dėliojama, klijuojama, piešiama aplikacija su istoriniais margučių marginimo raštais, apie kuriuos mokėmės praėjusiais metais (paskaita pakartotinai pridedama).
- Renginio dalyviai skirstomi į tris kategorijas: miesto, miestelio ir kaimo. Komisijos pripažinti trys gražiausi, išradingiausi ir originaliausi Didieji margučiai – laimės konkursą.
- Šventę galima organizuoti miesto, miestelio, viešose erdvėse arba seniūnijų, bendruomenių teritorijose, mokyklų kiemuose ir pan.
- Vietiniai šventės organizatoriai turi pasirūpinti piešimo, klijavimo priemonėmis, skirtomis marginti Didįjį margutį šventės metu. Šventės dalyviai (vaikai) taip pat gali atsinešti įvairių priemonių reikalingų klijuoti ar piešti (laikraščių iškarpos, makaronai, panaudoti kiaušinių dėklai ir kt.) ant Didžiojo margučio.
- Didįjį margutį vietiniai šventės organizatoriai įsipareigoja nufotografuoti skaitmenine kamera ir skaitmeninę nuotrauką ją pavadinus įstaigos pavadinimu, nurodant rajoną, atsiųsti el. paštu velykeles@naisiuvasara.lt elektroniniame laiške taip pat privaloma nurodyti įstaigos pavadinimą, rajoną ir kontaktinį telefoną.
- Visos atsiųstos nuotraukos bus talpinamos svetainėje www.naisiuvasara.lt
- Šventės metu kviečiame organizuoti vaikams velykinius žaidimus ir koncertus.
- Filmukų kūrėjų dėmesiui: kviečiame parengti 3–5 min. filmuką, apie tai, kaip šventėte „Vaikų Velykėles 2014“. Filmuką patalpinkite www.youtube.com svetainėje ir nuorodą atsiųskite el. paštu  velykeles@naisiuvasara.lt el. laiške taip pat nurodykite įstaigos pavadinimą, rajoną ir kontaktinį telefoną.

Konkurso pagrindinis organizatorius įsipareigoja:
- Padovanoti kiekvienam vaikui, kuris dalyvaus marginant Didįjį margutį, Naisių vasaros teatro muzikinio spektaklio vaikams, tėvams ir jų draugams ,,Pasaka apie obuolius ir kitus Obelių gyventojus“ DVD diską.
- Įsteigti prizus nugalėtojams – ekskursijomis** į Naisius bus apdovanojama viena mokykla, darželis, kaimo ir miesto bendruomenės, kurių Didieji margučiai bus pripažinti gražiausiais, išradingiausiais, originaliausiais.
(** Ekskursijose galės dalyvauti tik šventėje dalyvavę vaikai ir suaugusieji.)
- Visas Didžiųjų margučių nuotraukas patalpinti internetinėje svetainėje www.naisiuvasara.lt
- Paruošti plakatus – kvietimus „Vaikų Velykėlių 2014“ šventei su palikta vieta kiekvienam organizatoriui įsirašyti savo konkrečią informaciją – šventės vietą ir laiką.
- Nugalėtojai bus skelbiami gegužės 29 d.

Susidomėjusius šia idėja ir pageidaujančius organizuoti „Vaikų Velykėles 2014“ kviečiame iki š. m. balandžio 12 d. užsiregistruoti svetainėje www.naisiuvasara.lt. Registruojantis nurodykite, kiek vaikų planuoja dalyvauti/dalyvaus šventėje. Ši informacija svarbi dėl to, kad žinotume, kiek dovanų (DVD diskų) ir šventės reklaminių plakatų jums reikės pristatyti iki šventės.

Skaitmenines nuotraukas siųskite
el. paštu  velykeles@naisiuvasara.lt

iki š. m. gegužės 16 d.

Daugiau informacijos
tel. +370 682 65 687

Šventės mecenatas ir globėjas
Ramūnas Karbauskis

 

Vaikų Velykėles 2014

Vaikų Velykėles 2014“ pdf.

Shadow up