kaires_puses_index
 
 
  
  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

Skaidiškių kaimo gyventojams – gatvių infrastruktūros vystymas

Nemėžio seniūnijoje, Skaidiškių kaime bus gerinama trijų vietinės reikšmės gatvių infrastruktūra – tokiam sprendimo projektui buvo pritarta š. m. rugpjūčio 31 d. vykusiame Vilniaus rajono savivaldybės tarybos posėdyje. Priimtu sprendimu siekiama plėtoti susisiekimą vietinės reikšmės keliais gerinant šių kelių techninius parametrus ir diegiant eismo saugos priemones.


Pagal įgyvendinamą projektą Skaidiškių gyvenvietės gyventojai galės džiaugtis trejomis atnaujintomis Kaštonų, Akacijų ir Beržų gatvėmis, kurių rekonstrukcijos darbų vertė siekia apie 1,8 mln. Eur. Bendras rekonstruojamų gatvių atkarpų ilgis sieks apie 2,4 km. Rangos darbai bus finansuojami iš Europos Sąjungos struktūrinių fondų ir Vilniaus rajono savivaldybės biudžeto lėšomis. Planuojama projekto trukmė iki 2021 m. kovo mėn.

Siekiant kurti vietos gyventojų poreikius atitinkančią, gyvenimui ir laisvalaikiui saugią, patrauklią ir patogią gyvenamąją aplinką, plečiant minėtų gatvių infrastruktūrą taip pat bus įrengti šaligatviai bei trūkstamas apšvietimas.

Įgyvendinus nustatytus vietinės reikšmės kelių ir gatvių darbų planus, eismas keliuose taps saugesnis, patogesnis, pagerės susisiekimo sąlygos bei bus sumažinta avaringumo tikimybė. Tikimasi, kad atlikti vietinės reikšmės gatvių gerinimo darbai užtikrins darnią rajono teritorijos plėtrą bei sistemingą infrastruktūros vystymąsi.

Iš anksto atsiprašome gyventojų už galimus nepatogumus ir tikimės pakantumo, o vairuotojų ir pėsčiųjų prašome būti atidžiais, stebėti eismo organizavimą bei laikytis nurodytų kelio ženklų.

 

Shadow up