kaires_puses_index
 
 
  
  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

Mickūnų ir Medininkų seniūnijose praūžė Derliaus šventė

Pirmąjį rudens savaitgalį, rugsėjo 3-iąją, Mickūnuose ir Medininkuose vyko tradicinė Derliaus šventė, į kurią džiugiai rinkosi seniūnijų gyventojai, vietiniai ūkininkai bei svečiai iš viso Vilniaus rajono.


Pasveikinti seniūnijų bendruomenes atvyko ir Vilniaus rajono savivaldybės merė Marija Rekst, Tarybos nariai, Vilniaus rajono savivaldybės administracijos direktorė Lucina Kotlovska, Seimo narys Česlav Olševski, Vilniaus rajono savivaldybės administracijos Kultūros, sporto ir turizmo skyriaus vedėjas Edmund Šot bei kiti garbūs svečiai.

Mickūnų rudens šventė prasidėjo šv. Mišiomis, kurias aukojo Mickūnų Švč. Mergelės Marijos Ėmimo į dangų bažnyčios klebonas kunigas Valdemar Ulčukevič.

Vilniaus rajono savivaldybės merė Marija Rekst pasveikino visus atvykusius į šventę, padėkojo ūkininkams už jų sunkų darbą bei palinkėjo sveikatos ir ramybės šeimose. „Labai džiaugiuosi, kad čia, Mickūnuose, esate labai aktyvūs. Aktyvūs, nes čia minite ir švenčiate visas liturginių metų šventes. Susirenkate kartu, kad draugiškai praleistumėte laiką“, – Mickūnų gyventojų darna žavėjosi merė.

Seimo narys Česlav Olševski, sveikindamas visus Mickūnų miestelio gyventojus su rudens švente, visiems linkėjo šeimyninės gerovės bei priminė duonos svarbą žmonių gyvenime ragindamas ją dalytis su tais, kas jos neturi.   

Mickūnų seniūnė Renata Mickevič, pasveikinusi bei padėkojusi už pagalbą surengiant šią gražią šventę, visus vaišino šių metų derliaus duona.

Nuotr. vrsa.lt

Medininkų seniūnijos rudens šventė prasidėjo Medininkų Švč. Trejybės ir šv. Kazimiero parapijos bažnyčioje, kurioje šv. Mišių eigoje tradiciškai gyventojams buvo dalijama duona.

Po šv. Mišių Medininkų seniūnė Renata Bogdanovič, pasveikinusi susirinkusius gyventojus, ūkininkus bei atvykusius svečius, priminė šios gražios rudens šventės priešistorę ir padėkojo visiems prisidėjusiems prie šios puikios šventės realizavimo. „Linkiu, kad ant Jūsų visų stalo niekada nepritrūktų duonos“, – susirinkusiems šventės dalyviams tarė seniūnė.

Vilniaus rajono savivaldybės merė Marija Rekst padėkojo šventės organizatoriams ir ūkininkams, kurie nepaisydami oro sąlygų kiekvieną dieną sunkiai dirba tam, kad kiti turėtų ką valgyti. 

Nuotr. L24.lt Viktor Jusiel

Tiek Mickūnų, tiek Medininkų rudens šventėse netrūko gražiausių dainų ir šokių, pramogų, kuriomis džiaugėsi ne tik vaikai, bet ir suaugusieji. Mickūnuose gyventojus ir atvykusius svečius linksmino Rukainių vokalinis ansamblis „Wesołe nutki“, Mickūnų gimnazijos vokaliniai ansambliai „Przyjaciele“ ir „Gracja“ bei Mickūnų vaikų lopšelio-darželio auklėtiniai. Taip pat žiūrovus savo vokaliniais sugebėjimais stebino solistė Elita Narkevič.

Medininkų seniūnijos gyventojai bei šventės svečiai turėjo galimybę pasiklausyti ansamblių „Rafałki“ ir „Korzyść“, taip pat solistės Gabrielės Ždanavičiūtės dainų.

Shadow up