kaires_puses_index
 
 
  
  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

Respublikinis mokinių meninių tekstų ir piešinių konkursas „Mano mokytojas“

Spalvingą spalio 2-ąją Kultūros ir švietimo centre „Vilniaus mokytojų namai“ įvyko baigiamasis respublikinio mokinių meninių tekstų ir piešinių konkurso „Mano mokytojas“ renginys, skirtas Tarptautinei mokytojų dienai. Renginio metu buvo iškilmingai apdovanoti konkurso nugalėtojai ir jų mokytojai.


Džiugu, kad tarp konkurso laureatų pateko Vilniaus r. Kyviškių pagrindinės mokyklos mokinių piešiniai. Laureatais tapo 2 klasės mokinė Neli Aleksejeva, paruošė priešmokyklinės grupės mokytoja Julija Aleksejeva, 7 klasės mokinės Viktorija Grablevska, Ivona Gilevska ir 6 klasės mokinys Česlav Klimovič. Taip pat diplomai buvo įteikti 8 klasės mokinėms Boženai Oleknovič ir Elžbietai Gilevskai. Konkursui mokinius parengė vyr. dailės mokytoja Dovilė Blažytė-Vanagienė. Nugalėtojai buvo apdovanoti LR Seimo narių, LR Švietimo ir mokslo ministrės, Vilniaus miesto mero padėkomis ir prizais. 6 klasės mokiniui Česlav Klimovič ir vyr. dailės mokytojai D. Blažytė-Vanagienė buvo įteikti padėkos raštai iš Seimo narės Dangutės Mikutienės.

Konkursui „Mano mokytojas“ buvo pateikta virš tūkstančio mokinių darbų. Nugalėtojų darbai iki lapkričio 2 d. bus eksponuojami Kultūros ir švietimo centro „Vilniaus mokytojų namai“  Mažojoje salėje.

Dailės vyresnioji mokytoja
 Dovilė Blažytė-Vanagienė

                                                                                               Dovilė Blažytė-Vanagienė
Shadow up