kaires_puses_index
 
 
  
  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

Rudaminos daugiafunkcinis kultūros centras: žiema objektyve

Už lango karaliauja tikra žiema. Aplinkui sniegas ir žvarbūs šalčiai. Tikriausiai daugelis iš mūsų ilgesingai laukė tokios žiemos. Šiais metais ji išties pasakiškai pakeitė pasaulį. Stebima iš už stiklo ar gamtos apsuptyje, žiema mus stebina. Miesto parkai, pievos ir miškai apkloti balto sniego antklode atrodo fenomenaliai. Balti pūkai melodingai girgžda mums po kojomis, o šalnos mūsų langus puošia fantastiškais paveikslais. Daugelis iš mūsų ne kartą čiupo telefonus ar fotoaparatus norėdami užfiksuoti šiuos nuostabius vaizdus.


Nuotr. Elžbieta Liubartovič

Rudaminos daugiafunkcinis kultūros centras pakvietė visus norinčius sudalyvauti virtualiame nuotraukų konkurse „Žiemos akimirka“ ir pasidalinti gražiais žiemos vaizdais su plačia auditorija. Iki vasario 10 dienos šios kultūros įstaigos adresu reikėjo atsiųsti savo žiemos peizažo ar snieguotoje gamtoje praleistų akimirkų nuotraukas. Konkurso nugalėtojų laukė prizai: momentinė kamera, kino bilietai ar nutrinamos kortelės.

Konkursas sulaukė didelio susidomėjimo. Organizatoriai gavo daugybę fantastiškų nuotraukų su pasakiškais vaizdais. Visos nuotraukos buvo paskelbtos RDKC Facebook profilyje. Kiekvienas galėjo atiduoti savo balsą už tą ar kitą nuotrauką paspausdamas „patinka“. Balsavimas vyko vasario 8-12 d.

Kova buvo tikrai nuožmi. Visi atsiųstų nuotraukų autoriai nusipelnė pergalės. Nuotraukose užfiksuoti peizažai dažnai gniaužė kvapą.

Konkurso rezultatai buvo paskelbti vasario 12 d. Daugiausia „like“ paspaudimų surinko ir pirmąją vietą laimėjo Elžbieta Liubartovič iš Juodšilių. Antroji vieta atiteko Česlavai Klim iš Kalvelių kaimo (Marijampolio seniūnija), o trečioji – Oksanai Sinenko iš Naujosios Vilnios. Specialusis prizas, kurį skyrė konkurso komisija, atiteko Sebastianui Urbanovičiui iš Rudaminos. Padėkos raštas buvo įteiktas Anai Borkovskai.

Nugalėtojų ir visų konkurso dalyvių nuotraukas galima peržiūrėti RDKC Facebook profilyje „Rudaminos daugiafunkcinis kultūros centras – RDKC“.

Organizatoriai dėkoja visiems už aktyvų dalyvavimą konkurse ir kviečia taip pat aktyviai dalyvauti kituose RDKC organizuojamuose konkursuose ir kituose renginiuose.

Nuotr. Česlava Klim   Nuotr. Oksana Sinenko  Nuotr. Sebastian Urbanovič

                              

Inf. Andžej Aškelovič
Nuotr. konkurso dalyvių

Shadow up