kaires_puses_index
 
 
  
  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

Šį kartą balsuosiu

Siekdami kuo daugiau žmonių įtraukti į Europos Parlamento rinkimus ir paskatinti juos balsuoti, savanoriai Europos mastu imasi visuomeninės iniciatyvos. Neseniai sukurta platforma šįkartąbalsuosiu.eu prieinama 24 kalbomis. Ji padeda dešimtims tūkstančių užsiregistravusių ir aktyvių savanorių ES prisidėti prie bendrų pastangų įtikinti žmones balsuoti 2019 m. gegužės 23-26 d. vyksiančiuose Europos Parlamento rinkimuose.


Šįkartąbalsuosiu.eu yra nepartinė bendruomenė, skirta padidinti demokratinį sąmoningumą: šį kartą mes visi turime prisiimti atsakomybę už geresnę ateitį, vien tik tikėti ja nepakanka.“

Parlamentas šį procesą pradėjo birželio mėn., kai paprašė europiečių ne tik balsuoti, bet ir skleisti šią žinią, paskatinti šeimas, draugus, kaimynus ir bendruomenes išreikšti savo nuomonę.

#Šįkartąbalsuosiu

Savanoriai sukūrė socialinių medijų kanalus ir organizuoja renginius, kuriuose skatinama puoselėti Europos demokratiją. Jie buria žmones, aptaria rūpimus klausimus ir žvelgia į Europos ateitį, suprasdami, kad ji priklauso nuo Europos Parlamento rinkimų rezultatų.

Susitikite su aktyviausiais savanoriais ten, kur gyvenate. Visi artėjantys renginiai išvardinti čia, o informacija apie juos nuolat atnaujinama.

Renginiai Lietuvoje

Taip pat kviečiame apsilankyti svetainėje Ką mano labui daro Europa?. Novatoriška interneto svetainė pateikia aiškius atsakymus, kaip ES prisideda prie kiekvieno piliečio ir vietinių bendruomenių gyvenimo.

 

 

 

Shadow up